הוותיקים נזרקו ליציע צדדי

כמעט כל שחקני הנבחרת לשעבר, וביניהם שמות כמו עידן טל, ואליד באדיר ואפילו שייע גלזר האגדי, קיבלו כרטיסים ליציעים צדדיים בר"ג ויעדיפו לא להגיע מחר לר"ג

יום שישי 16 נובמבר 2007
אשר גולדברג
בעבר, הקרוב והרחוק, היו מגיעים שחקני הנבחרת הלאומית - אילו שכתוצאה מפציעה או כושר לקוי לא נכללו בסגל למשחק כזה או אחר - לאימונים המסכמים בר"ג. הם היו באים לזרוק כמה מילות עידוד, לגרד מראשי הנבחרת כרטיס או שניים נוספים על מה שכבר קיבלו, למקורבים.

לקראת המשחק מול רוסיה, לא ראינו שום שחקן עובר בסביבה, למעט מרדכי שפיגלר וצבי רוזן, קפטנים מלפני 30 ו-40 שנים, שנכחו באחד האימונים.

מחר (מוצ"ש), לא נראה ביציע את מי שרק לפני מספר שבועות היו הסטארים של דרור קשטן וקודמיו לתפקיד. ואליד באדיר ועידן טל לא יהיו שם וגם תומר בן יוסף שאיש אינו יודע מדוע הוא לא באיזור. כך גם קלמי סבן, שנשכח תחת זימונו המבולבל משהו של דני בונדר.

לפחות 15 שחקנים שנימנו בעבר הקרוב על הסגל של קשטן ובעיקר עידן טל וואליד באדיר, שכל עיתונאי ומחזיק מיקרופון רצו אחריהם עד וומבלי, יחסרו מחר בנוף של איצטדיון ר"ג. 

אותם שחקנים קיבלו, אחרי תחינות רבות, כרטיס בודד ליציעים הצדדיים בר"ג, ויעדיפו לשבת מול הטלוויזיה בבית.

אפילו גדול חלוצי הנבחרת הלאומית לשעבר, שייע גלזר, לא קיבל כרטיס ליציע המכובדים ונשלח ליציע צדדי. גלזר העדיף להשאיר את כרטיסו לאיזה אוליגרך או אוהד מזדמן שיגיע מרוסיה.

איזו בושה, איזו התנהלות ביזיונית, וכמה עצוב שכל זה לא מזיז בינתיים לאיש.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק