קרב על הביתיות

בנות השרון ואלקטרה רמה"ש יפגשו למשחק בו ככל הנראה המנצחת תזכה ליתרון ביתיות עד לסיום הӢונה וסיום הפליאוף. כמו תמיד בטלספורט אנו נמליץ לכם על הדרך הבטוחה להצליח בהימורי הווינר השונים.

יום ראשון 24 פברואר 2008
מערכת TELESPORT
 כמו תמיד אנו בTELESPORT נמליץ לכם על הדרך הבטוחה ביותר להצליח בהימורי הווינר השונים, והפעם נתמקד בליגת הכדורסל לנשים.

משחק מס' 64: בנות השרון - אלקטרה רמת השרון

שתי הקבוצות מהשרון נפגשות למשחק שעשוי לקבוע מי  תזכה ליתרון ביתיות עד סוף הפליאוף העונה. המאזן בין שתי הקבוצות העונה עומד על ניצחון אחד לכל קבוצה וגם הפעם זהו משחק בו הכל יכול לקרות. רמה"ש מגיעה למשחק לאחר שלושה הפסדים בי۪יים רצופים שניים בליגה ואחד לגלטסריי באירופה לעומתן בנות השרון מגיעות למשחק לאחר הפסד ביתי ראשון לחולון..

בנות השרון נמצאות בתקופה רעה מאד ומזמן  בנות הקבוצה לא מציגות את היכולת לה הורגלנו בפתיחת העונה.  רמה"ש גם היאȠמגיעה בתקופה לא מזהירה כלכך . מוניק קוקר עוד לא התחברה לקבוצה שנראית תלויה מאד בשחקנית אחת: ג'יה פרקינס. 

שתי הקבוצות מגמגמות בתקופה האחרונה וצפוי לנו משחק מבולבל שבסופו ידה של רמה"ש יהיה על העליונה. ההימור: 2 ביחס̺ 1.8  

משחק מס' 65: מכבי אשדוד - אליצור רמלה

רמלה מגיעה למשחק באופריה קטנה לאחר התצוגה המדהימה נגד טארנטו מבין הקבוצות הבחירות ביבשת. רמלה הציגה הגנה מצויינת  שעצרה את ۔איטלקיות על 51 נקודות, והשיגה מקדמה של 27 נקודות לגומלין.

המפגש האחרון בין הקבוצות היה לפני כחודש. אשדוד הובילה בביתה ברוב שלבי המשחק, בהפרש שהגיע עד 13, ולבסוף נוצחה 85:82. רמלה תגיע למשחק כאשר עדיין קיימת המוטיבציה בשחקניות והאדרנۜין מהניצחון הענק באירופה ויעשו זאת גם במשחק הליגה מול אשדוד. ההימור: 2 ביחס: 1.8 

משחק מס' 63: מתנ"ס תל כביר - הפועל ת"א

משחק זה זהו משחק ההזדמנות האחרונה של הפועל תל אביӑ שתנסה להציל את העונה ולנסות איכשהו להשאיר לעצמה סיכוי במאבק התחתית ובמאבק על ההישארות בליגה. תל כביר מגיעה למשחק עם שני ניצחונות העונה ולהפועל יש רק אחד. 

 במפגשים הקודמים כל קבוצה ניצחה את השניה בביתה . ניצחון של הפועל יפתיע רבים אבל יפתח  מחדש את המאבק  בתחתית. ניצחון של תל כביר יסגור את סיפור העונה של הפועל ת"א שכלל הנראה תרד לליגה השניה. ההימור: 1 ביחס: 1.8

בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק