שמרו על אווירה ספורטיבית

עדי גורדון, כוכב הפועל ירושלים בשנות התשעים, קורא להרגעת הרוחות לקראת המפגש הטעון בין מכבי תל אביב לבין האדומים בהיכל נוקיה. יש בנו אהבה והיא תנצח

יום ראשון 18 נובמבר 2007
שלמה חסיד

כוכב הפועל ירושלים בשנות התשעים, עדי גורדון, קורא לקהל האוהדים לשמור על רוח ספורטיבית ביציעים במשחק שיפגיש הערב בהיכל נוקיה את מכבי תל אביב והפועל ירושלים (20:50). כזכור, באחת הקדנציות שלו בירושלים, חילק גורדון לאוהדים אלפי חולצות עם הכיתוב "יש בנו אהבה והיא תנצח".  


גורדון אמר ל telesport לקראת המשחק: :"אני מבקש לנצל הזדמנות זו לקרוא לאוהדים משני המחנות לשמור על אווירה טובה וספורטיבית. כדורסל הוא בידור ואסור שיקרה חלילה מקרה שבו מושלך חזיז ומישהו נפצע. אני קורא לאוהדים להתנהג יפה, לשאוף לנצח ולעודד אך ורק בדרכים המקובלות מבלי לשבור את הכלים".

גורדון ניצל את ההזדמנות לשלוח איחולי החלמה למאבטח הפצוע, יואב  ליצנשטיין, שאיבד שתיים מאצבעותיו באירוע זריקת החזיז במלחה. גורדון:  אני רוצה לאחל רפואה שלמה לחברי יואב ליצנשטיין. אני מאחל ליואב  שיחזור לתפקד בצורה מלאה בהקדם האפשרי כי הבריאות שלו ושל כל אחד אחר מהנמצאים במגרש חשובה הרבה יותר מהמשחק עצמו וודאי שמהתוצאה המושגת בו".

 כמה שעות לאחר השיחה עם גורדון פורסם דבר מעצרם של 13 מאוהדי הפועל חולון החשודים כי תכננו להשליך עשרות חזיזים על הפרקט ולפוצץ את המשחק בין האלופה למחזיקת הגביע.תגובות

b

טלספורט בפייסבוק