התחושה אדירה כשמנצחים

ליגת ווינר: מיקי דורסמן ממשיך לעשות חיל עם הפועל חולון העונה בליגה הבכירה: אסור לאבד כעת את הראש. בירנבוים: היינו טובים והפסדנו. רוט: הקהל הוא אקסטרה אדירה

יום שני 25 פברואר 2008
שלמה חסיד

הפועל חולון עשתה עוד צעד בדרך לפיסגה. ח۠יכיו של מיקי דורסמן גברו 68:75 במשחק מותח ומעניין את בני השרון בקרב על מקום בפיינל פור.

מיקי דורסמן אמר בסיום: "התחושה היא אדירה. השחקנים נתנו 100 אחוז. נתנו הגנה בסוף כמו שצריך, הסלים נכנסו בסוף ושלטנו בריבאונד. צריכיםȠלהיות נחושים ולא לאבד את הראש. יש לנו שחקנים שאני גאה בהם, הם עושים מה שצריך לעשות. השאר היסטוריה". על טאקר אמר דורסמן: "הוא יחזור ויהיה בסדר. הוא איש חזק".

מאמנה המאוכזב של בני השרון, אפי בירנבוים: "שיחקנו מוۜ קבוצה ביתית מאוד. שלטנו אומנם בקצב המשחק, אבל לפעמים יש זריקות גדולות שתורמות לניצחון. יש עוד הרבה דברים להגיד לקבוצה ובאופן כללי הקבוצה שלנו הראתה את הכח שלה. 

"צריך לדעת לעבור גם כאלה הפסדים, למרות זאת שיחקנו טוב אבל זה לא הספיק. היה משחק כדורסל ברמה מאד גבוהה. מפגן כדורסל מרשים". על גריזאלד: "הוא שחקן מצויין, ראיתם אותו".

מורן רוט, שקלע את השלשה המכרעת: "אני שמח שהיינו טובים והכל התחבר. התחלתי לא טוב את המשחק, אבל במחצית השנייה הכל השߪפר לטובתנו. הקהל הוא אקסטרה שלא מפסיק לשנייה לעודד אותנו. אני חייב להודות לו".

מאיר טפירו , שסיים עם דאבל דאבל: "כל הכבוד למורן רוט. באנו עם התוכניות שלנו, ניסינו לשמור אותם על 70 נק' שכמעט והצליח. קצת יותר ריכוז בߨבע האחרון, המשחק היה בא לכיוון שלנו. הצלחנו לעצור אותם על סקור נמוך, אבל אנחנו בסופו של דבר לא הצלחנו".

מאליק דיקסון, שתרם 16 נק' בחולון: "היינו מרוכזים לכל המשחק. הם קבוצה טובה, וגם אנחנו. בסופו של דבר היינו טובים בהגנӔ, שיחקנו ביחד את ההתקפה וזה עזר לנו מאוד. אני שמח על העזרה שלי לקבוצה, המטרה שלי להשרות ביטחון בזריקות, בחדירות ובמסירות לחבריי. יש לנו קבוצה מצויינת וכל שחקן יכול לתרום בזמנו".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק