אוהדי אשקלון החליטו לשתוק

אוהדי קבוצת הכדורסל עירוני אשקלון, החליטו לשבות מעידוד במהלך המחצית הראשונה מול בני השרון במחאה על יחס ההנהלה כלפיהם. במחצית השנייה הם חזרו והתוצאה הסופית ידועה לכולם

יום ראשון 18 נובמבר 2007
אבי יופה

עירוני אשקלון בכדורסל אמנם ניצחה הערב את בני השרון, אבל בדרך היא כמעט ואיבדה את אוהדיה, שמלווים אותה כבר שנים. 

במחצית הראשונה של המשחק הערב, החליטו חברי "הגל הכחול", מועדון האוהדים של הקבוצה, לשבות מעידוד ולהתמקם בחלק העליון של היציע בהיכל הספורט בעיר, זאת במחאה על יחס ההנהלה כלפיהם. 

לטענת האוהדים, אירוע המחאה הצנוע מהערב הגיע בעקבות שורה של מקרים בשבועות האחרונים, של מה שמוגדר בפיהם "התעלמות ההנהלה". "לא מקצים לנו כרטיסי נוער במחירים מסובסדים. המנויים שאנחנו אמורים לרכוש לא מסובסדים. בכלל לא דברו אתנו על זה", סיפר הערב יו"ר חוג האוהדים, יוסי כהן. "אנחנו רוצים יחס מינימאלי, לא מעבר לזה. הייתה לנו פגישה עם יו"ר הקבוצה, פרוספר וקנין, שלא יצא ממנה דבר. בנוסף לכל לא מארגנים לנו הסעות, כי בהנהלת הקבוצה טוענים שבאירוע שהתרחש אחרי משחק הגביע בנהריה, כשאוהדי נהריה שברו מראה של אוטובוס, אנחנו אלו שהתפרענו", סיכם כהן. 

במהלך המחצית נפגשו נציגי האוהדים עם בעלי הקבוצה, יוסי דהאן, ויחד הגיעו שני הצדדים להסכמה על הפסקת השתיקה. דהאן הבטיח לאוהדים שייפגש איתם עוד השבוע, במטרה ללבן את כל הבעיות הקיימות. לבסוף התרצו האוהדים וחזרו לעודד, מה שעזר לקבוצה לנצח את הערב את בני השרון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק