פגישה אישית בין לוני לפדרמן

לוני הרציקוביץ' ודיוויד פדרמן נפגשו מספר שעות לפני משחק הכדורסל בין מכבי תל אביב והפועל ירושלים. הרציקוביץ': "לא מדובר בנושא שצריך לעניין". מי שכן מעניין הוא רוני מאנה, שמאיים בהבאת משקיע חדש לקבוצה

יום שני 19 נובמבר 2007
אשר גולדברג
לוני הרציקוביץ' ממשיך בחיפוש אחר שותף עסקי למכבי תל אביב. הערב נפגש הבעלים של הקבוצה לשיחה אישית עם דיוויד פדרמן, מהנהלת קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, מספר שעות לפני תחילת משחק הכדורסל הערב בין תל אביב להפועל ירושלים. על פניו נראה שמדובר בניסיון נוסף לשלב גורמים עסקיים שיעזרו להרציקוביץ' במימון כספי ושותפות ניהולית בקבוצה. 

"נפגשתי עם פדרמן, אבל לא מדובר בנושא שצריך לעניין את ציבור חובבי הכדורגל", הגיב הרציקוביץ'. על פי גורמים בקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, פדרמן ואולי אף מאיר שמיר יעמדו לצידו של הרציקוביץ' בתוך זמן קצר.
 
במקביל הודיע רוני מאנה, מי שטרם זנח את רעיון הבעלות על קבוצת הכדורגל של המועדון, כי ייתכן שכבר ביממה הקרובה הוא ישחרר את הרציקוביץ' מהבעלות על הקבוצה:  "בתוך 36 שעות ואולי אף פחות, יהיה לצידי רוכש מחו"ל שישלם את הסכום הדרוש וישחרר את הרציקוביץ' מהבעלות על מכבי תל אביב". 

"מדובר בניסיון נוסף לפגוע ולקלקל למכבי תל אביב במאבקי ההיחלצות שלה", הגיב בעלי מכבי תל אביב, "זו עוד רוח שטות והבל הבלים של האיש שרק תוקע מקלות בגלגלים של הקבוצה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק