אוהדי ביתר שוב זועמים

כרטיס למשחק החוץ מול מכבי נתניה יעלה לאוהדי בית"ר 110 ש"ח. הסיבה: עמלה בסך 20 ש"ח לכרטיס. בנוסף כרטיסי נוער וחיילים אזלו. 60 דקות לאלבארז במדי צ'ילה מול אורוגוואי

יום שני 19 נובמבר 2007

 אוהדי בית"ר ירושלים זועמים על מחירי הכרטיסים למשחק הליגה הקרוב מול מכבי נתניה. המכירה שהתחילה בתחילת השבוע, תפסה תאוצה ביממה האחרונה ועימה גם תלונות רבות מצידם של אוהדי בית"ר ירושלים.

הביקוש הגדול לכרטיסים למשחק החוץ בקופסא, גרם לכך שאוהדים רבים של ירושלים רכשו כרטיסים ליציעים של בית"ר, אלא שלהפתעתם הם גילו כי כרטיס מבוגר נמכר במכירה מוקדמת בלא פחות מ-110 ₪. כרטיסי הנוער אזלו כבר היום בבוקר ואוהדים צעירים רבים של הקבוצה מתלוננים על מחירי הכרטיסים הגבוהים ועל כך שלא הוצאו עוד כרטיסי נוער ליציעים של בית"ר.

ביממה הקרובה אמורים מספר אוהדים לפנות בבקשת עזרה להנהלת בית"ר ירושלים שתעשה סוף למחירים הגבוהים. על פי טענת האוהדים אחת הבעיות נעוצה דווקא במשרד הכרטיסים בימות שגובה עמלה של כ-20 שקלים בהזמנה טלפונית.

היום בבוקר שבה בית"ר ירושלים להתאמן בסגל מצומצם ללא שחקני הנבחרת וללא צמד הצ'יליאנים מירוסביץ ואלברז. לרשותו של יצחק שום יעמוד סגל מלא רק ביום חמישי כשביום שישי אמורים להצטרף גם הצ'יליאנים.

אמש שותף כריסטיאן אלברז 60 דקות בתיקו של נבחרת צ'ילה באורוגוואי. אלברז הוחלף בדקה ה-60 כשצ'ילה הובילה 1-2 ומיד לאחר שהוחלף ספגה צ'ילה את שער השוויון מהאגף הימני. מילובאן מירוסביץ נכלל בסגל אך לא זכה לדקות משחק. ביום רביעי תארח הנבחרת הצ'יליאנית את פרגוואי במשחק בו אמור אלברז לפתוח כבלם ולא כמגן, גם חברו לקישור מירוסביץ' אמור לפתוח בהרכב.

הקשר גל אלברמן שספג כרטיס צהוב שני מול נבחרת רוסיה, יעדר מהמשחק ביום רביעי מול מקדוניה, אך למרות זאת לא נופה מהסגל. דרור קשטן ביקש מהקשר האחורי להישאר עם הנבחרת עד לסיום הקמפיין.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק