צ'לסי רוצה את ביליאלטדינוב

הפליימייקר הרוסי, שכבש במשחק ההפסד של רוסיה ברמת גן, נמצא על הכוונת של רומן אברמוביץ'. ביליאלטדינוב עצמו לא מתרגש מההתעניינות: "מוקדם מדי בשבילי לעבור"

יום שני 19 נובמבר 2007
אבי יופה
אברהם גרנט וצ'לסי ממשיכים בחיפוש אחר שחקני חיזוק לביסוס עתיד המועדון. אחרי הפרסום על התעניינות הקבוצה בקשר דינמו זגרב, לוקה מודריץ', נראה כי קשר נוסף בדרך לסטמפורד ברידג'. הפעם מדובר בפליימייקר הרוסי, דיניאר ביליאלטדינוב, שחקנה של לוקומטיב מוסקבה.

הקשר הצעיר, בן 22, הרשים בשני המשחקים של רוסיה מול אנגליה במוקדמות היורו ואף כבש את השער בהפסד האחרון של הנבחרת באצטדיון רמת גן. על פי הפרסומים, הבעלים של צ'לסי, רומן אברמוביץ', עקב אחרי השחקן תקופה ארוכה וכעת בכוונתו לצרף את ביליאלטדינוב למועדון, יחד עם שחקן נוסף של לוקומוטיב, בראניסלב איבאנוביץ'. 

לפי הדיווח, גרנט כבר נכח במשחקה של לוקומטיב מול טום לפני כשבועיים במטרה לעקוב אחרי השחקן, שהודה כי ישמח לשחק בשורות המועדון הלונדוני. "כל שחקן חולם לשחק במועדון כמו צ'לסי", סיפר ביליאלטדינוב, "אבל אני לא חושב שיש לרוסיה שחקנים שיכולים להגיע לאנגליה ולהיכנס ישר להרכב הראשון. אני חושב שאם צל'סי תרכוש אותי עכשיו, אני אצטרך לקנות הרבה מכנסיים כחולים כדי לשבת איתם על הספסל". 

הקשר הצעיר ידחה ככל הנראה את המחשבה על מעבר לאנגליה רק לחודשי הקיץ, למרות שלדעתו ייתכן שגם אז הוא לא יהיה מוכן למעבר. "זה מאוד חשוב להצטרף לקבוצה בשלב הטרום עונה, כדי שאפשר יהיה להתכונן עם כל הסגל. אני חושב שלא הייתה לי התקדמות גדולה השנה ושאולי יהיה מוקדם מדי בשבילי לעבור לקבוצה אחרת", סיכם השחקן.

צילום: רויטרס

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק