קדחת הטוטו שוב חוזרת

טוטו 16: הפרס עלה ל 30 מיליון ₪ המועצה להסדר הימורים בספורט צופה שכ-600,000 איש ינסו את מזלם השבוע לזכות בפרס הגדול

יום רביעי 27 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

   30 מיליון ₪, זה סכום הזכייה למנחשי 16 תוצאות נכונות השבוע בטוטו. מדובר על סכום שיא לשנת 2008 לאחר, שבשבעת השבועות האחרונים לא הצלۙחו שחקני הטוטו לנחש 16 משחקים. הטוטו מצפה להסתערות על התחנות לאור הפרס הראשון הגבוה. כבר עכשיו ניתן להבחין בתנועה ערה של ממלאי טפסים בתחנות הטוטו, בהם נשים רבות. מה גם שלמנחשי ה-15 הובטח פרס ענק של כ- 1 מיליון ש"ח ₪. לפרסים במקומות  3,4,5 יוקצו ߛ- 500,000₪ כל אחד.

שישה משתתפים היו קרובים השבוע לפרס הראשון החלומי של 25 מיליון ש"ח , אך הצליחו לנחש רק 15 תוצאות נכונות. ששת הזוכים מתחלקים בסכום של כ- 800,000 ש"ח, כאשר כל אחד יקבל 133,333 ₪.

בטופס המשחקים השבוע נמצאים כמה משחӧים מרכזיים מליגת טוטו, הליגה הלאומית ומשחקי הליגה האנגלית, הספרדית והגרמנית.

במוקד המשחק המרכזי בליגת טוטו הוא בין בית"ר ירושלים האלופה להפועל כפר סבא. בית"ר מגיעה לאחר הניצחון על מכבי נתניה והגדלת הפער ל-11 נקודות מהמקום השני. הסכנה היא בשאננות אפשרית שתאפשר לכפר סבא לחבר שני ניצחונות ברצף, לראשונה זה זמן רב. בליגה הלאומית יכולות הפועל חיפה והפועל רמת גן לכבוש את הפסגה, אם ינצחו בחוץ את הפועל עכו ומכבי אחי נצרת.

משחקה של ביירן מינכן, שפספסה הזדמנות בשבוע שעבר להגדיל את ߙתרונה לשש נקודות, נכנס אף הוא לטופס הטוטו, כאשר במשחק המרכזי בליגה הגרמנית ביירן פוגשת את שאלקה 04 החזקה.

כמו כן, בטופס הטוטו מופיעים גם משחקים מרתקים מהליגה הספרדית: דפורטיבו לה קורוניה עם דודו אוואט, שהצליחה להשיג בשבוע החולף ניצחון יוקרתי מול אספניול, פוגשת בביתה את סביליה,  ואספניול וולנסיה, שבתחילת העונה דיברו חזק בצמרת, נפגשות לקרב שיזניק את המנצחת קדימה.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק