מי יעצור את בנות השרון?

בנות השרון השיגה ניצחון שישי ברציפות מתחילת העונה והפעם 73:96 על הפועל ת"א. רמת השרון שבה מאשדוד עם ניצחון, בזמן שרמת חן רשמה ניצחון ביתי ראשון על אליצור חולון ובני יהודה גברה על תל כביר

יום שני 19 נובמבר 2007
רועי רובינשטיין
שיקי פלח בנה לקראת העונה הנוכחית קבוצה טובה, אבל גם הוא בטח לא חלם על פתיחת עונה שכזו לבנות השרון. הערב ניצחה קבוצתו את האחרונה בטבלה הפועל ת"א 73:96 והמשיכה להיות המרענן הרשמי של ליגת העל לנשים, עם שישה ניצחונות בשישה משחקים. אלקטרה רמת השרון שבה מאשדוד עם ניצחון דחוק 75:78, בזמן שבני יהודה של טל נתן ניצחה את תל כביר על חודה של נקודה. מהפך נפלא של מכבי רמת חן הביא לה ניצחון ביתי ראשון העונה, עם 94:96 על אליצור חולון.

הפועל ת"א - בנות השרון 96:73

הניצחון הערב הפך את פתיחת העונה הנוכחית לטובה ביותר בהיסטוריה של בנות השרון, שהושגה בזכות משחק ההתקפה של הקבוצה, שהעמיד אחרי הניצחון הערב ממוצע של 89.5 נקודות למשחק. בהחלט מספר לא מוכר בכדורסל הנשים בשנים האחרונות.  

בנות השרון פתחה פער מבטיח בסיום הרבע הראשון שהסתיים עם 15:28 לטובתן. רבע שני טוב של המארחות הוריד אותן למחצית בפיגור מינימלי, 51:45. למרות הרבע השני הטוב של הבחורות באדום, האורחות הראו בסיום כי יש סיבה שהן הגיעו למשחק ללא הפסד, בעוד הקבוצה של אייזנברג טרם ניצחה.

מכבי אשדוד - אלקטרה רמת השרון 78:75

מוליכת הליגה ערב המחזור, האלופה אליצור רמלה, לא שיחקה הערב ולכן באלקטרה רמת השרון ידעו כי ניצחון חוץ על מכבי אשדוד יקרב את הקבוצה למקום הראשון. הקבוצה של אורנה אוסטפלד אכן שבה מאשדוד עם ניצחון לאחר משחק צמוד, שבמהלכו החליפו שתי הקבוצות את היתרון מספר פעמים ואף ירדו למחצית בשיוויון 42:42. הניצחון של רמת השרון הושג בעיקר בזכות משחק טוב של ג'יה פרקינס (21 נק') שעשתה מהלך של שלוש נקודות בדקה האחרונה, שיחד עם נקודה מהקו של מזרחי הביאו לרמת השרון את הניצחון. 

מכבי תל כביר - בני יהודה 77:76

מכבי תל -כביר אירחה הערב את בני יהודה של טל נתן ושוב הפסידה בצורה אכזרית. הקבוצה של טל אריה, שניצחה במחזור הפתיחה את הפועל ת"א, הפסידה בפעם החמישית ברציפות לאחר שכבר הצליחה לשוב למשחק בסיום הרבע השלישי (59:57) וצמצמה פיגור של חמש נקודות במחצית (38:33). בנות תל כביר אף עלו ליתרון בדקות הסיום של המשחק, אך לא הצליחו לשמור עליו וירדו מנוצחות בסיום. 

מכבי רמת חן - אליצור חולון 94:96

הסיפור של המשחק הערב הגיע מהספסלים והעומק של שתי הקבוצות. המארחת הצליחה להפוך את המשחק ברבע האחרון, לאחר שבמהלך שלושת הרבעים הראשונים הקבוצה של מאיר אליהו הוליכה די בבטחה. חולון פתחה טוב ועלתה ל-16:27 בסיום הרבע הראשון ושמרה על המומנטום גם במהלך הרבע השני, אותו סיימה ביתרון שלוש עשרה נקודות, 38:51. 

טאטניה טרוינה ממכבי רמת חן החלה את המהלך שהוביל למהפך ברבע האחרון, כשהציגה יכולת טובה לאורך כל הרבע השלישי אותו סיימה המארחת בפיגור של שבע נקודות בלבד, 72:65. שלוש דקות לסיום עלתה רמת חן ליתרון ראשון משלשה של שרון זאבי. עשר שניות לסוף ניסתה חולון להשיג את סל הניצחון, אך אדווינה בראון חטפה את הכדור והלכה לחגוג עם חברותיה ניצחון ביתי ראשון העונה לאחר שלושה הפסדים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק