אסטון וילה בעקבות כהן

אסטון וילה ווסטהאם יונייטד התרשמו מיכולתו של תמיר כהן במפגש מול רוסיה ובודקות אפשרות לצרף את השחקן. כהן, המחזיק בדרכון איטלקי, יקבל החלטה על עתידו לאחר משחק הנבחרת מול מקדוניה

יום שני 19 נובמבר 2007
אשר גולדברג

האם קשר מכבי נתניה ונבחרת ישראל, תמיר כהן, בדרך לליגה האנגלית? ל telesport נודע כי אנשי אסטון וילה ווסטהאם יונייטד מהפרמייר ליג התרשמו מאוד מיכולתו של השחקן במשחק הנבחרת מול רוסיה ובודקים כעת את האפשרות לצרפו כבר במהלך חודש ינואר.

תמיר כהן מחזיק בדרכון איטלקי ויוכל לקבל רישיון עבודה באנגליה באופן מיידי, מבלי שיצטרך לעמוד בשורה של תנאים הנדרשים משחקן שאינו מחזיק באזרחות אירופית. אביו של כהן, אבי, כיכב במדי ליברפול האנגלית לפני 28 שנים. 

סכום השחרור של כהן מקבוצתו הנוכחית, מכבי נתניה, עומד על 75 אלף דולרים בלבד, סכום נמוך מאוד במונחים של שוק ההעברות האירופאי. 

כהן ונציגיו יפגשו לאחר משחק הנבחרת מול מקדוניה עם הבעלים של מכבי נתניה, דניאל יאמר, במטרה להכריע על עתידו של השחקן. את כהן מייצג סוכן השחקנים המוביל בכדורגל האנגלי, פיני זהבי. 

המעבר האפשרי של כהן לאנגליה הפך לשיחת היום במחנה הנבחרת הלאומית. כהן עצמו מסרב להתייחס לדברים עד לסיום קמפיין יורו 2008.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק