יש לי מספיק גביעים

פיני גרשון, המאמן המצליח בתולדות מכבי לא עשה עניין גדול מכך ששמו נפקד ממקבלי התעודות לפני המשחק הערב. אנתוני פאתקר: תרמתי רבות אבל מכבי תרמה לי לא פחות

יום חמישי 28 פברואר 2008
שלמה חסיד

בין מקבלי הגביעים לפני משחקה של מכבי ת"א הערב מול ריאל מדריד בהיכל נוקיה, בולט בהיעדרו שמו של המאמן המצליח ביותר בתולדות מכבי, פיני גרשון שהניף שלושה גביעי יורוליג אבל משום מה לא יקבל גביע הוקרה, כמו 14 שמות אחרים של שחקנים ומאמנים שכן יקבלו.

גרשון אמר בתגובה ל-TELESPORT: "אני לא פגוע. אי אפשר להעניק גביעים לכולם. כל פעם מישהו אחר נפגע ואין לזה סוף. יש רשימה ארוכה של אנשים שתרמו למכבי רבות במשך השנים, האמת שאני&ɮbsp;לא זקוק לעוד גביע, יש לי כבר הרבה גביעים בארון. אני מאחל למכבי הצלחה. נשארתי אוהד של המועדון".

גרשון מסתובב בימים אלה בטיול פרטי באירופה. הוא לא פוסל את האפשרות לחזור ולאמן השנה, אם כי קרוב לוודאי שהוא יחזור רק בשנה הבאה. עד אז,Ġבסביבתו של המאמן מדגישים כי הסיכוי שלו לחזור למכבי נמוך.

גדול שחקני מכבי בכל הזמנים, אנתוני פארקר שלא יוכל לקבל גביע הערב כי הוא לא נמצא בארץ, אמר ל-TELESPORT: "גביעים זה עניין סימלי. תרמתי למכבי רבות ומכבי תרמ۔ לי לא פחות. בזכות מכבי חזרתי ל-NBA. היו לי בקבוצה שנים נהדרות שאני לא יכול לשכוח. מכבי תמיד תהיה אצלי עמוק בלב ואני מאחל לה בהצלחה הערב.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק