אדריאנו בדרך לדאבל

חלוצה הברזילאי המאכזב של אינטר, הוא המועמד המוביל "לזכות" בפעם השנייה ברציפות בתואר "השחקן הגרוע בסרייה A" תואר שאותו מחלקת תחנת רדיו באיטליה

יום שלישי 20 נובמבר 2007
אסף בילגורי
 אדריאנו נחשב בעבר הלא רחוק לאחד החלוצים הטובים בעולם. הוא כיכב בנבחרת ברזיל לצידו של רונאלדו במונדיאל והיה היהלום של אינטר ואליל האוהדים שלה.

אולם בשנתיים האחרונות חלה ירידה תלולה בכושרו של החלוץ הברזילאי. העונה הזוועתית שרשם אדריאנו אשתקד במדי אינטר, למרות ההצלחה של הקבוצה שלו, זיכתה אותו בעונה שעברה לתואר המפוקפק של "השחקן הכי גרוע בסרייה A'"

גם העונה מחלקת תחנת הרדיו האיטלקית "Radio2 Catersport" את התואר המפוקפק ואדריאנו, הוא אחד המועמדים הבולטים להשלים "זכייה" שנייה ברציפות בתואר המפוקפק.

אדריאנו  הוא לא השם הגדול היחידי שמועמד לקחת את התואר הזה. לצידו ברשימת המועמדים אפשר למצוא את דויד סואזו וכריסטיאן קיבו, חבריו לקבוצה. את רונאלדו ודידה הברזילאים של מילאן ואת טיאגו ובומסונג מיובנטוס.

גם איטלקים לא חסרים ברשימה הזו. לא פחות משבעה שחקני אלופת העולם נמצאים ברשימת המועמדים ובהם אלסנדרו דל פיירו, אלברטו ג'ילארדינו, סימונה בארונה, מרקו אמליה, אלסנדרו נסטה, פאביו גרוסו ואפילו מרקו מטראצי.

אגב שני השחקנים הראשונים שזכו בתואר המפוקפק מאז 2003 היו כריסטיאן ווירי, שהעונה מככב בפיורנטינה וניקולה לאגרוטליה, שהעונה מצטיין בשורות יובנטוס.

צילום: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק