אין שבר לבן חיים

בלם נבחרת ישראל נפצע בראשו ממפגש עם בן סהר ואין חשש לשבר בארובת העין, כפי שחשדו בהתחלה. בן חיים שוחרר מבית החולים וחזר למלון בו שוכנת הנבחרת. קולאוטי מתוכנן לשחק במקום בן סהר בחוד ההתקפה

יום רביעי 21 נובמבר 2007
אשר גולדברג

 בלם נבחרת ישראל וצ'לסי, טל בן חיים, פונה הערב לבית החולים איכילוב, בעקבות פציעה בארובת העין, עקב התנגשות עם בן סהר. בבית חולים עבר בן חיים צילום, ובו התברר כי אין שבר לשחקן. 

בן חיים סובל אומנם מכאבים חזקים בעקבות הפציעה, אך החליט להשתחרר מבית החולים וחזר לבית החולים, בו שוכנת הנבחרת. רק מחר (רביעי) יוחלט אם השחקן יוכל להשתתף במשחק. 

במידה ובן חיים לא יוכל לשחק, אמור אבי סטרול, שחקנה של מכבי נתניה להחליפו במשחק מחר מול מקדוניה.

הערב תירגל דרור קשטן באימון המסכם את רוברטו קולאוטי בחוד ההתקפה, החלוץ אמור לשחק במקומו של בן סהר, שפתח בהרכב הראשון מול רוסיה. 

קשטן: "המטרה: להגיע למונדיאל 2010"

המאמן הלאומי,דרור קשטן, קיים הערב (שלישי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול מקדוניה שיינעל את קמפיין יורו 2008 והציב  יעד שאפתני לקראת הקמפיין הבא. קשטן: "תמיד אמרתי שאחנו שואפים  להתקדם ואני בהחלט רואה כמטרה להגיע למונדיאל 2010". 

על המשחק מול רוסיה אמר קשטן: "מאז ה 6.6.99 לא ניצחנו נבחרת שמדורגת מעלינו. מגיע יישר כוח לנבחרת הצעירה הרעננה והמחוייבת ששיחקה נגד רוסיה. אנחנו מנסים להכניס את השחקנים למסגרת לקראת מקדוניה. המשכיות זה הדבר החשוב ביותר. אנחנו צריכים להפגין יכולת טובה לאורך זמן לא להסתפק בהברקות חד פעמיות"

על הביקורות שהופנו כלפיו ביחס למשחק הגנתי של הנבחרת במשך רוב משחקי הקמפיין אמר קשטן: " אנחנו מדינה חופשית כל אחד יכול לבקר, הדרך של הנבחרת חשובה לי. יש תהליך שלא מתבצע ביום.  הראינו  שיפור בשני המשחקים האחרונים מול קרואטיה ורוסיה. מה שחשוב זו הדרך. אני רואה עתיד ורוד מבחינת הכשורונת אם כי לא בכל העמדות". 

כשנשאל מיהן המדינות שהוא מעדיף לקבל בהגרלת בתי המונדיאל 2010 השיב המאמן הלאומי: "לא חשבתי על זה. כולי נתון למשחק מול מקדוניה".  


השוער דודו אוואט: "אסור לנו לזלזל במקדוניה. זו נבחרת טובה מאוד שהציגה כדורגל טוב בתקופה האחרונה. אני מצפה שקהל רב יגיע למשחקים. זו הזדמנות מצוינת לשחקנים צעירים לצבור ניסיון".  

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק