הקהל תרם אנרגיות לניצחון

יורוליג: ניקולה וויצ'יץ' שתרם 14 נק' ו-5 אס' העניק לקהל את אות הניצחון מול ריאל מדריד: כל הכבוד לקהל. מוריס: המטרה פיינל פור. שרף: ההפרש חשוב. שארפ: נכתב עוד פרק בשושלת

יום חמישי 28 פברואר 2008
שלמה חסיד

מכבי תל אביב העפילה הערב (חמישי) למקום הראשון בבית ו' לאחר שהביסה את ריאל מדריד בתוצאה 75:94.

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף: "עשינו ניצחון חשוב מאוד על מועמדת רצינית לראשות הבית. גם ההפרש חשוב במשחק הזה. 

"אני חושב שמגיע כל הכבוד לשחקנים וגם לקהל. נראה לי שדי מחקנו את הרושם מהשבוע שעבר, עם התבוסה הלא צפוייה בקובנה. נקווה להמשיך בקו הזה כדי לסיים במקום הראשון בבית שלנו".

קפטן מכבۙ ת"א, דרק שארפ: "יש היסטוריה עשירה בין מכבי תל אביב לריאל מדריד והיום נכתב עוד פרק מפואר בשושלת הזו. 

"אנחנו רוצים להיות בפיינל פור וזו המטרה שלנו, אני מקווה שנהיה שם. זה לא עושים בדיבורים אלא במאמצים ובזיۢה רבה. אני חושב שהוכחנו הרבה אופי ומשחק הקרבה בהגנה וזה מה שהוביל לניצחון הנהדר".

ניקולה וויצ'יץ': "כל הכבוד לקהל המדהים שלנו, שנתן לנו דחיפה אדירה. הוא הכניס אנרגיות אדירות על המשחק. הוצאנו את ריאל מדריד מהמשחק אחרי שבӨבע הראשון היה צמוד, אבל בהמשך הוצאנו אותם מהמשחק. לא נתנו להם לחזור ועשינו תוצאה משמעותית להמשך".

טרנס מוריס: "אני חושב שמעט מאוד קבוצות יכולות לנצח אותנו ביד אליהו לעיני הקהל המדהים, במיוחד ביכולת הנוכחית. במשחק הנפלא צריכה להיות המשכיות בעתיד, על מנת שנשלים את המטרה שלנו - להיות הפיינל פור. אז? השמיים הם הגבול. בסה"כ הייתה חוויה פנטסטית".

אסטבן באטיסטה: "באנו חדורים למשחק, ידענו מה אנחנו רוצים. ביצענו את ההוראות, אני חושב שמכבי תל אביב יכולה וראוייה להיות בפיינל פור. 

"עכשיו הקהל שלנו כבר מריח את השיא של העונה ונותן לנו דחיפה מיוחדת. אם נמשיך לשחק שם, אנחנו נהיה בפיינל פור, זו המטרה שאנחנו רואים מול העיניים". 

יותם הלפריןļ/strong>, החל לפרגן לחבריו: "וויל ביינום נתן משחק ענק, מאז שאני במכבי. הוא היה יצא מהכלל, טרנס היה אדיר. כולם צריכים לשמוח הלילה, וצריכים להתכונן למשחק הב.

כוכב המשחק, וויל ביינום: "ניסיתי פשוט לעלות ולתת דחיפה קדימה. צביקה הדגיש שההגנה והריבאונד, זה הכלל לניצחון. הגבלנו אותם וזה עזר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק