אפילו אחיו של מאנה נגדו

זעם על ההתבטאות הגזענית של רוני מאנה. משה מאנה זועם: "לא מבין מה אח שלי רוצה מלוני". שייע גלזר: "גם בתור בדיחה זה לא טוב". אבי כהן: "אסור לדבר כך". וגם לאוהדים כבר נמאס ממאנה

יום רביעי 21 נובמבר 2007
שלמה חסיד
 לאחר שאמר כי "נפנה את האשכנזים בטרקטור", הצליח רוני מאנה להכעיס אפילו את הקרובים אליו ביותר.

אחיו של רוני מאנה, משה מאנה, שאינו מרבה להתבטא בדרך כלל, יצא היום בהתקפה כנגד רוני. משה מאנה אמר ל-TELESPORT: "אני לא מבין את אח שלי ואני לא מבין מה הוא רוצה מלוני הרציקוביץ'. לפני שנתיים ניהלתי עם לוני משא ומתן לרכישת הקבוצה. הכל נעשה בצורה מכובדת ומתורבתת. לוני הוא אחלה גבר".

חלוץ העבר האגדי, שייע גלזר: "חבל שמערבבים דברים שלא קשורים אחד לשני. מכבי זה עסק של ספורט בלי הבדלים של עדות. גם בתור בדיחה זה חבל. לא צריך לומר דברים כאלה".

קפטן  העבר של מכבי תל אביב, אבי כהן: "רוני מאנה צריך להבין שברגע שהוא בכדורגל הוא הופך להיות איש ציבור. אני לא מוכן לשמוע שזו בדיחה. על דברים כאלה לא מתבדחים ואסור לדבר כך".

רענן כץ מבעלי מכבי תל אביב בכדורסל. "עניינים כאלה לא קשורים לספורט. מכבי זו משפחה ואין בדיחות כאלה במשפחה. אין לזה מקום בחברה שלנו".

אלדד בוקשפן, יו"ר אגף הכדורגל במרכז מכבי כועס גם הוא על מאנה. בוקשפן: "עם כל הכבוד לרוני מאנה כדאי לו להבין שהקבוצה היא של לוני. לוני שילם עליה הרבה מאוד כסף והוא רשאי למכור אותה למי שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה. ההתבטאות של רוני מאנה היה בעייתית מאוד ופוגעת".

אוהדי הקבוצה  שבתחילה העריצו את מאנה משוועים כבר לסיום הפרשת עימו. אחד האוהדים המוכרים הוא הבדרן שגיב פרידמן שמוכר גם כ"כלב" מהתכנית "הרצועה" .פרידמן אמר היום: "ברגע שרוני מאנה נקשר למכבי תל אביב ידעתי שזו תהיה העונה הכי גרועה שלנו. לא מבין איך בכלל נוצר הקשר בינו לבין לוני. אני מאחד כזה לא רק שלא הייתי קונה רכב, אני גם לא הייתי קונה ממנו אופניים".

שי מזרחי מראשי חוג האוהדים: "מדובר בספין נוסף של לוני הרציקוביץ'. דווקא ביום שבו פורסם שדיוויד פדרמן ומאיר שמיר ירכשו את הקבוצה הוא מסית את הקהל. העיקר לא למכור את הקבוצה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק