בסוף הם הגיעו לשיא

2763 צופים, הכמות הנמוכה ביותר במשחק רשמי באצטדיון רמת גן מאז ומעולם, הטריחו עצמם הערב לראות את ברדה כובש את שער הניצחון במפגש מול מקדוניה ומסיים את הקמפיין בטעם טוב

יום רביעי 21 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

על כר הדשא הרטוב באצטדיון רמת גן שיחקו הערב נבחרות ישראל ומקדוניה במשחק חסר חשיבות. כמות הצופים הנמוכה, כמה עשרות בודדות, מראה מה חשב ציבור אוהדי הכדורגל בארץ על המשחק הנוכחי ואולי אף על הקמפיין כולו. 

מחצית ראשונה:

בדקה ה- 15 נרשמה הבעיטה הראשונה של מקדוניה לשער ולמעשה ההזדמנות הראשונה הממשית של אחת הנבחרות. גרוז'נובסקי קיבל כדור מרחק כ- 30 מטרים מהשער של אוואט ושחרר בעיטה טובה, שחלפה סמוך לעמוד. 

דקה 24, בעיטה ראשונה למסגרת של ישראל. קולאוטי חטף כדור מהגנת מקדוניה והעביר אותו במהירות שמאלה לבוזגלו. האחרון לא עצר ובנגיעה בעט כדור חלש לידי השוער. 

דקה 36, שער לישראל. יובל שפונגין קיבל כדור בצד ימין של ההתקפה, קרוב לקו הרוחב. המגן חתך ימינה, כמעט עד לקו החוץ אז הרים כדור למרכז הרחבה, שפגש את ראשו של אליניב ברדה, שנגח בחופשיות פנימה, 0:1 לישראל

מחצית שנייה: 

עמית בן שושן נכנס במקומו של מאור בוזגלו עם פתיחת המחצית השנייה.

דקה 56, תמיר כהן חטף כדור באגף שמאל של ההתקפה. שחקן נתניה לא השתהה והעביר כדור רוחב חד למרכז הרחבה שנהדף לבן שושן. המחליף לא היה מספיק עירני, ניסה להעביר שחקן אחד יותר מדי עד שהכדור הורחק מרגליו. 

דקה 57 ,בן סהר החליף את קולאוטי החלש. 

דקה 59, הזדמנות ממשית ראשונה למקדוניה. שומוניקובסקי קיבל כדור קרוב לנקודת 11 המטרים ובמקום לבעוט, העביר כדור חלש עם העקב לחבר נבחרת שהיה סמוך אליו. אוואט יצא ואסף את הכדור ללא בעיה. 

דקה 71, שמולוקובסקי כמעט וכבש את השיווויון. בעיטה חזקה של שחקן מקדוניה ממרחק של כ- 20 מטרים, שפשפה את רגלו של קינן ונהדפה לחוץ על ידי אוואט העירני. 

דקה 72, ברק יצחקי הוחלף על ידי אבירם ברוכיאן. 

דקה 85, בן סהר קיבל כדור עומק שעבר את כל הגנת מקדוניה והשאיר את החלוץ מול השוער. סהר בעט טוב, אבל שוער מקדוניה הדף את הכדור ושמר על התוצאה. 

שתי דקות אחר כך, סהר קיבל כדור טוב שהעמיד אותו לבד מול השוער, אבל גם הפעם החלוץ הפסיד בעימות כשבעט חלש לגופו של שוער מקדוניה.

הרכב הנבחרת: 

דודו אוואט: יובל שפונגין, דקל קינן, טל בן חיים, יואב זיו, מאור בוזגלו, תמיר כהן, משה אוחיון, ברק יצחקי, אליניב ברדה, רוברטו קולאוטי.  

צילום: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק