חשוב שתהיה המשכיות

מאמן הנבחרת, דרור קשטן, הדגיש במסיבת העיתונאים בסיום המשחק את החשיבות בשמירה על הדור הצעיר, שהרכיב את הנבחרת בשלושת המשחקים האחרונים. דודו אוואט: "צריך להצדיע לאנשים שהגיעו לפה"

יום רביעי 21 נובמבר 2007
אשר גולדברג, אלכס נירנבורג

שחקני ומאמני הנבחרת נראו רגועים אחרי המשחק הערב. רובם הסתובבו בתחושה של סיפוק אחרי הניצחון וכיוונו את תגובותיהם לשלושת המשחקים האחרונים, שאולי ייתנו את האות לפתיחת קמפיין מוקדמות מוצלח למונדיאל 2010. 

דרור קשטן: "היו לנו 64 אחוזי הצלחה בטורניר, מה שאמנם לא הקנה לנו את העליה ליורו, אבל בהתחשב שתוך כדי הקמפיין היה תהליך של שילוב שחקנים צעירים, אז מדובר באחוז גבוה. זה נכון שאם היינו מנצחים את קרואטיה או לפחות יוצאים עם תיקו, הדברים היו שונים לחלוטין, אבל זו המציאות. מה שחשוב הוא שתהיה המשכיות לדבר שהתחיל לפני שלושה משחקים, בו הנבחרת גילתה משמעת יחד עם יכולת קבוצתית ואישית". 

כובש השער, אליניב ברדה: "אני מרגיש שדרור מאמין בי. זה חשוב לי מאוד ואני שמח שאני מצליח להחזיר לו". 

בן סהר: "שיקחנו פחות טוב, אבל ניצחנו וזה מה שחשוב. סיימנו בטעם טוב את הקמפיין וזה אחד הדברים החשובים. אני מאמין שהנבחרת הזו תוכל להצליח במוקדמות מונדיאל 2010".

עמית בן שושן: "אני שמח שסיימנו את הקמפיין בצורה חיובית. קשטן לחץ לנו ידיים בסיום ואמר תודה רבה. בסך הכל הטורניר היה מאוד חיובי". 

תמיר כהן: "זה היה ניצחון מאוד חשוב, טוב שניצחנו. בשביל לעלות למונדאיל 2010 היינו צריכים להוכיח למאמן שאנחנו ראויים לזה". 

דודו אוואט: "צריך להצדיע לאותם אנשים שהגיעו לפה. זה לא קל לבוא למשחק שלא קובע הרבה. אני שמח שעשינו את העבודה".

מאור בוזגלו: "הייתי שמח להיות שותף לשני המשחקים האחרונים של הנבחרת בקמפיין. הדיבורים על הצערת הנבחרת מעודדים. אני מקווה להיות פה גם בעתיד".  על החילוף שלו במחצית המשחק השיב בוזגלו: "ההחלטות של המאמן מקובלות עליי. מה שהוא החליט זה בסדר".

ברק יצחקי: "זה נגמר בטעם טוב. אני שמח שסיימנו עם שני ניצחונות והפנים שלנו לעתיד. הייתי שותף רק לחלק מהקמפיין, אבל בנבחרת יש שחקנים מספיק טובים שיכולים לספק את הסחורה. יש היום שחקנים רעבים שרוצים להוכיח את עצמם למאמן". 

צילום: יותם רונן

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק