קטש: משעמם לכם?

מאמן מכבי ת"א לא אהב את הפירסומים השונים לגבי מעמדו של וויל ביינום בקבוצה וניצל את מסיבת העיתונאים לקראת ציבונה זאגרב כדי להתנגח עם העיתונאים ולהבהיר: וויל, יותם ו-וונטיגו הגארדים המובילים שלנו

יום רביעי 21 נובמבר 2007
שלמה חסיד

מסיבת העיתונאים של מכבי לקראת משחקה מחר מול ציבונה זאגרב עמדה בסימן מתח שהורגש בין המאמן עודד קטש לבין העיתונאים. 

קטש שהותקף מתחילת העונה על יכולתה של הקבוצה לא אהב את פירסומים הלא נכונים שהתעוררו בתקשורת החל מיום שני בנוגע לרצונו להחליף את וויל ביינום ואמר : "שוויל שמע משהו על העניין הזה ושאל אותנו, הסברנו לו שלפעמיים משעמם לכם העיתונאים ואתם כותבים כל מיני דברים. הוא התייחס לעניין כמו מקצוען וזה לא ישפיע עליו".

המאמן המשיך ואמר כי במכבי תמיד יש לחץ וכי השבוע הזה לא שונה מאחרים, " ביינום, יותם ו- וונטיגו הם מביחנתי גארדים מובילים בקבוצה וכל אחד ישחק בהתאם למצב הנתון בכל ערב וערב. באף ראיון לא אמרתי שביינום הוא בן הטיפוחים שלי, אבל זה לא הפריע לכם לכתוב את זה" הטיח קטש בעיתונאים. 

המאמן לא נשמע יותר מידי מודאג מהיכולת של קבוצתו מחר וטען "כשנתחבר נהייה קבוצה טובה וגם בטופ 16 ננצח. מחר נגד ציבונה אני מקווה שנשחק יותר טוב נקלע יותר וננצח את המשחק."

יותם הלפרין שזכה לדקות משחק רבות ביום ראשון אמר הערב לקראת ציבונה: "אין משחקים קלים ביורוליג, יהיה משחק קשה מאד למרות שציבונה פחות טובה בחוץ, אבל בהיכל כולם רוצות לנצח, אני מקווה שננצח והקהל יהנה".

הקפטן הוותיק דירק שארפ הוסיף את דעתו לנושא של חיבור הקבוצה, "אנחנו רק בתחילת העונה וזו קבוצה חדשה ומלאת פוטנציאל עם שחקנים טובים.  המטרה היא קודם כל להשיג ניצחון מחר ואחר כך נדבר על הדרך, אני מקווה שכבר מחר יהיה משחק טוב וניצחון."

הפתעת העונה עד כה של הצהובים אסטבאן באטיסטה אמר ל-TELESPORT: "מצפה לנו עוד משחק קשה למרות שהוא בבית, ביורוליג האין משחקים קלים יש לנו את כל הכבוד ליריבה אני לא רוצה לחשוב על הפסד ומאמין שננצח יש לנו מחויבות לאוהדים לבוא ולנצח ובשבוע הבא להשיג ניצחון חוץ ראשון באיטליה.

מרקוס פייזר שהציג יכולת טובה ביום ראשון מול הפועל ירושלים אמר לקראת יודע כי הוא חייב להציג סוג של המשכיות מחר בערב. "היה לי משחק טוב ביום ראשון והמטרה שלי היא לשחזר את היכולת ההיא גם מחר. אני מרגיש מצוין בקבוצה ומרגיש שמתחילה להיווצר כימיה טובה ביני לבין הקבוצה ומקווה שיהיו לי עוד משחקים טובים שהקהל יהנה ממני ואני יוכל לתרום למשפחה המורחבת החדשה שלי". 

צילומים ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק