זו מכה לאומה האנגלית

דיוויד בקהאם התקשה להתאושש מההפסד לקרואטיה. מקלארן: אני לא מתכוון להתפטר. אני יודע שזה הפסד קשה וכולם כואבים אותו, אבל העבודה שלי זה לאמן. ג'רארד: רבע השעה הראשונה הרגה אותנו

יום חמישי 22 נובמבר 2007

הלם מוחלט באנגליה בעקבות ההפסד המביך לקרואטיה שהשאיר את האנגלים מחוץ ליורו. בממלכה הבריטית מתקשים לעכל את העובדה, שהנבחרת האנגלית לא תשתתף באליפות אירופה.

 סטיב מקלארן, המאמן האנגלי לא מתכוון להתפטר בינתיים :"אני לוקח עלי את כל האחריות לכישלון, זה היה התפקיד שלי להעלות את הנבחרת הלאומית ליורו ולא עשיתי זאת, אך יחד עם זאת, כרגע אני לא מתפטר. אני מאמן ואני אמשיך לאמן"

מקלארן היה מאוד מאוכזב בשביל האוהדים והוסיף: "אנחנו מרגישים מאוכזבים מאוד בדיוק כמו האוהדים שלנו, אנחנו יודעים בדיוק מה ההרגשה שלהם".

קפטן הנבחרת, ג'ון טרי שלא שיחק עקב פציעה העניק גיבוי למאמנו: "אני עדיין תומך במקלארן, אני נהנה לעבוד איתו, כמו שאר השחקנים. כולנו לוקחים אחריות על הכישלון, זה לא רק המאמן זה גם השחקנים, זה לא צודק להפיל את כל התיק על מקלארן".

דיוויד  בקהאם היה שבור בסיום המשחק ואף הזיל דמעה, השחקן העשיר בעולם הוסיף : "אנחנו מאוכזבים כקבוצה וברור שעבור המדינה שלנו. זו מכה עבור אנגליה. אם אתה לא משכיל לנצח משחקים מהסוג הזה, בסוף אתה משלם בגדול. פשוט לא הופענו למשחק".

סטיבן ג'רארד, ששימש כקפטן  אמר: "רבע השעה הראשונה הרגה אותנו, רצינו לפתוח חזק את המשחק, אך חפרנו לנו בור, שהקשה עלינו בהמשך, למרות שהיה שיפור במשחק שלנו במחצית השנייה, לא ידענו לנצל זאת וחבל".

 תמונות : רויטרס

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק