למכבי יש מחליף ללוין

לאור היכולת החלשה של הצהובים, ראשי מכבי ת"א הגיעו לסיכום עם מאמן חלופי על חשבון לוין, אך נכון לרגע זה, שניידר ביקש להמתין עד לדרבי בשבוע הבא. פרץ השתולל בהפסקה

יום ראשון 02 מרץ 2008
אשר גולדברג
בקריית שלום ישנӔ תחושה חזקה של אכזבה לאור היכולת החלשה של הקבוצה הערב (שבת), במשחק הליגה מול בני סכנין, שהסתיים בתיקו ללא שערים.

הביקורת העיקרית היא על הצוות המקצועי בראשותו של ניר לוין, כמו כן קיימת אכזבה מניהול המשחק של האחרון. בהנהלה ציפו כי השחקנים יפצו את הקהל, לאחר שהאחרונים ביזו את המועדון במשחק הגביע באמצע השבוע מול בית"ר שמשון ת"א מהליגה הארצית. 

ל-telesport נודע  כי לצהובים יש סיכום עקרוני עם מאמן, שאמור להחליף אߪ ניר לוין. אותו מאמן שבמכבי מסרבים לחשוף את שמו, היה אמור כבר להיכנס לנעליו של לוין לאחר ההפסד לבית"ר שמשון ת"א, אך הבעלים של הקבוצה, אלכס שניידר דרש להמתין עם המינוי עד אחרי הדרבי ביום ראשון, משחק בו תארח מכבי את הפועל לקרב תחתית נוסף.
גורם במכבי אמר: "במזל ובנס לא הפסדנו. בני סכנין יכלה לכבוש לפחות 2 שערים ולנצח.שוער סכנין לא נגע בכדור חוץ מהגבהות של פוזות".

במכבי מתחילים בהכנות לדרבי נגד הפועל ת"א, משחק אותו תארח הקבוצה מקריית שלום, לעוߞת זאת במועדון מאוכזבים, שהקבוצה תצטרך לצאת למשחקי חוץ גם בטדי נגד בית"ר ולקריית אליעזר נגד חיפה.

עומר פרץ חלוצה הצעיר של מכבי, השתולל בהפסקת המשחק, לאחר ששמע שהוא הולך להיות מוחלף, האחרון בעט בתיקים ונראה נסער.מאמן הקבוצה, ניר לוין ӑיקש מאבנר טויטו, מנהל הקבוצה להרגיע את החלוץ ולהוציא אותו מחדר ההלבשה.

עומר פרץ צפוי לעבור ועדת משמעת בתוך המועדון, ואף לספוג קנס כספי בעקבות התנהגותו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק