תודה לך קרואטיה

ברוסיה חגגו במהלך הלילה את ההעפלה ליורו 2008 על חשבונה של אנגליה ושיגרו ברכות ל "אחות הסלבית" קרואטיה. הידינק: "נקלענו למצב שדומה לרולטה רוסית"

יום חמישי 22 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

ברוסיה חגגו במהלך הלילה את ההעפלה הדרמטית ליורו 2008 והפליגו בשבחים רבים לנבחרת הקרואטית.

"תודה לך קרואטיה", הכריז בעמודו הראשון ה "סובייטסקי ספורט". "אנחנו מודים לנבחרת קרואטיה על המלחמה חסרת הפשרות", נכתב במאמר המערכת, "אם הם ימשיכו להפגין רוח ספורטיבית שכזו אף אחד לא יופתע אם בקיץ הם יוכתרו כאלופי אירופה. הנבחרת של הידינק צריכה ללמוד ביסודיות את המשחק הקרואטי בלונדון על מנת לא לבזבז את האשראי שניתן לה על ידי חבורתו של ביליץ'".

גם ה "ספורט אקספרס" הרבה לשבח את הנבחרת הקרואטית. במאמר המערכת של העיתון נכתב:  " האחים הסלביים נלחמו כמובן עבור מדינתם ואהדי הכדורגל בארצם ולא בעבור המרצדסים שהבטיחו להם כל מיני אנשים".

בנוגע להעפלה של הרוסים ליורו על חשבון אנגליה נכתב: "האם אנחנו ראויים למקום ביורו? תסתכלו על טבלת הבית ותבינו. אנחנו 'נפלנו' רק במשחק הלפני אחרון בקמפיין (בישראל - א.נ.) האנגלים איבדו נקודות גם לקרואטיה וגם למקדוניה".

המאמן ההולנדי  של הרוסים חוס הידינק שיבח את הרוח הספורטיבית שהפגינו נבחרות קרואטיה וישראל. הידינק: "נקלענו לסיטואציה שדומה לרולטה רוסית. לא האמנתי שהאנגלים יפסידו לקרואטים. הם מצידם ראויים לכל המחמאות על המשחק הספורטיבי. כמו גם נבחרת ישראל".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק