זמברוטה למילאן? רק ביולי

סגן נשיא מילאן, אדריאנו גליאני, הכחיש היום את האפשרות שמגן ברצלונה יצטרף לאלופת אירופה בחודש ינואר הקרוב, אך לא פסל עסקה בחודשי הקיץ

יום חמישי 22 נובמבר 2007
אבי יופה
סגן נשיא מילאן, אדריאנו גליאני, הכחיש היום בראיון לתקשורת האיטלקית את האפשרות ששחקנה של ברצלונה, ג'אנלוקה זמברוטה, יצטרף לקבוצה בחודש ינואר הקרוב, אך רמז מנגד שייתכן והעסקה תצא לפועל בחודשי הקיץ.

על פי הדיווחים, זמברוטה האיטלקי מעוניין לעזוב את ברצלונה, בין היתר בגלל אשתו, שלא התאקלמה בספרד ומעוניינת לחזור לאיטליה. מילאן מנגד הצהירה שברצונה לראות את השחקן חותם בשורותיה, אך העסקה תיאלץ ככל הנראה לחכות. "אם זמברוטה יגיע, זה יהיה בחודש יולי", הצהיר גליאני, "לא נבצע העברות שחקנים בינואר. ההעברה היחידה תהיה השלמת הרכישה של אלכסנדר פאטו, שכן יש לנו סגל מספיק טוב". 

עוד הוסיף גליאני: "זמברוטה שחקן נהדר. ניסינו להחתים אותו עוד כשהיה בבארי, אבל יובנטוס הקדימה אותנו".

אדמילסון: "בכל משפחה יש כבשה שחורה"

מי שכנראה יעזוב את ברצלונה בקרוב הוא הקשר הברזילאי, אדמילסון, שביקר היום בתקשורת הספרדית את המסירות של חבריו לקבוצה: "בקבוצה שלנו, השחקנים וצוות האימון כאחד, אנחנו כמו משפחה ובהרבה מקרים יש במשפחות כבשה שחורה. העולם בו כדורגלנים חיים שונה מהעולם של אנשים רגילים בגלל הכסף, התהילה, הנשים וכשכל אלה מושגים בקלות השחקנים מאבדים את הערכים האמיתיים בחיים".

עוד הוסיף הברזילאי, ששמו נקשר עם מעבר אפשרי לליגה האנגלית: "העבודה שלנו מגיעה לפעמים רק למקום השני אצל חלק מהשחקנים, שאומרים שיש להם פגישה על חוזה פרסום, אז הם מתאמנים מהר ולא משקיעים מספיק".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק