יש דברים שקשה להסביר

מאמן מכבי תל אביב, עודד קטש, מתקשה להסביר את אובדן היתרון הגדול (23 נק') מול ציבונה. דרק שארפ: "חשבנו שניצחנו, אבל שכחנו שצריך לגמור את המשחק"

יום חמישי 22 נובמבר 2007
שלמה חסיד
 במכבי תל אביב התקשו להסביר את אובדן יתרון 23 הנקודות (46:69) במשחק מול ציבונה זאגרב שהסתיים בניצחון דחוק של הצהובים 74:80. 

המאמן עודד קטש אמר בסיום המשחק: "יש דברים שאי אפשר להסביר. משהו קורה לנו כשאנחנו מובילים. בסך הכול שיחקנו טוב. ביצענו את התרגילים והכדורים הגיעו לאנשים הנכונים. לקראת סיום איבדנו יתרון גדול וצריך לברר למה זה קרה". 

המאמן הצהוב התייחס לתפקוד קבוצתו בדקות ההכרעה: "יש לנו מספר  שחקנים שיכולים לתת מענה ברגעים כאלו. שחקנים עם קור רוח שרק מחכים להכנס למגרש. אני שמח שידענו לתת את הכדור לאנשים הנכונים ברגעי ההכרעה וניצחנו את המשחק בזכות זה". 

השחקן המצטיין במגרש דרק שארפ שסיים עם 12 נקודות: "עליי יש הכי פחות לחץ כי אני וותיק ומכיר את המערכת. כל השאר נלחצים יותר כי לא כולם עוד יודעים את תפקידם בקבוצה. אבל אני מאמין שככל שתתקדם העונה העניין הזה ישתפר". 

על אובדן היתרון הגדול אמר שארפ: "חיכינו למשחק טוב שלנו והוא הגיע. נתנו כדורסל מצויין והתפוצצנו עליהם. שכחנו רק שצריך לסיים את המשחק ונקלענו למצב לא נעים. אני שמח שידענו לצאת ממנו". 

טרנס מוריס: "בהתחלה הצגנו כדורסל טוב והובלנו. חבל שאפשרנו להם לחזור. אבל אני משח שהתמודדנו עם המצב בצורה טובה וידענו לנצח את המשחק". 

דייויד בלוטנטאל: 3 הרבעים הראשונים היו הכי טובים שלנו ביורוליג העונה. ניסינו לעשות דברים בשביל הקהל והם חזרו למשחק. כשהקבוצה השנייה חוזרת הכול נהייה יותר לחוץ ומה שטוב הוא שניצחנו".

מרכוס פייזר: "ככל שהעונה מתקדמת אנחנו מתחברים יותר. כל משחק הופך אותנו למגובשים יותר. בשביל להצליח העונה נצטרך לדעת לנצח גם בחוץ".

ונטיגו קאמינגס: "כל הגארדים של מכבי יודעים שיש רוטציה ושלא רק שחקן אחד מקבל את ההחלטות בקבוצה. זה בסדר גמור. לא צריך לייצר משברים שלא קיימים".
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק