בני יהודה אכלה קש

קרית שמונה גברה הערב על בני יהודה בתוצאה 1:2. הזהובים עלו ליתרון בדקה ה-10 משער של יוסי רוזן. עמאשה (39) ועבאס סואן (45) הפכו את התוצאה

שבת 24 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

עירוני קרית שמונה ממשיכה לשמור על מאזן מצויין בביתה, לאחר שגברה הערב על בני יהודה בתוצאה 1:2 במסגרת המחזור ה-10 בליגת העל. בני יהודה, לעומתה, מצויה במשבר קשה, עם חמישה הפסדים רצופים בליגה, ולמרות שעלו ליתרון במשחק בדקה ה-10, לא הצליחו לחזור עם הנקודות לשכונה.

יוסי רוזן כבש לזכות הזהובים בדקה ה-10, ויאם עמאשה השווה בדקה ה-39, והמהפך הושלם בתוספת הזמן של המחצית הראשונה מרגליו של עבאס סואן- 1:2 לקרית שמונה.

קרית שמונה התמקמה נכון לעכשיו במקום החמישי עם 16 נקודות במאזנה. בני יהודה נותרה במקום השמיני עם 10 נקודות.


מחצית ראשונה:

גיא צרפתי חזר מפציעה לשורות המארחים. ויאם עמאשה פתח במקומו של פטר אופורי-קוואי. אסי בלדוט חולה ונעדר משורות האורחים. עוז ראלי פתח במקומו בהרכב.

בדקה ה-4, גיא צרפתי הגביה כדור לרחבה מאגף ימין, ירו בלו השתלט על הכדור ובעט מקרוב, אך דלה אינוגבה היה במקום כדי לקלוט את הכדור ולהשאיר את הרשת של האורחים נקייה.

בדקה ה-10, בני יהודה עולה ל 1:0. משה ביטון הרים כדור שהגיע ליוסי רוזן, אשר בעט מכ-10 מטרים פנימה. הקשר בעט אומנם חלש, אך הצליח להכניע את אלימלך.

בדקה ה-14, ירו בלו פרץ מאגף ימין ומסר את הכדור לעמאשה, שמכ-3 מטרים בעט החוצה.

3 דקות לאחר מכן, בעט משה ביטון מכ-20 מטרים, אך הכדור שלו פגע בקורה של אלימלך.

בדקה ה-39, קרית שמונה מאותתת שהצמרת כן מחכה לה, כשהיא משווה ל- 1:1. ירו בלו היה זה שבישל, ויאם עמאשה כבש. גיא צרפתי החל את ההתקפה כשמסר כדור עומק לצירסוואה. האחרון מסר כדור רוחב לעמאשה, אשר נותר לבדו מול אינוגבה, בעט מקרוב והכניע את השוער.

בדקה ה-45, קרית שמונה מבצעת מהפך ועולה ל- 1:2. גיא צרפתי שוב היה זה שהחל את ההתקפה, עם מסירה לאמנגואה שהכניס פנימה לעבאס סואן. מכ-18 מטרים בעט סואן הישר לשערו של אינוגבה, בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה.

מחצית שניה:

בדקה ה-61, אלי ביטון הגביה לתוך הרחבה, היישר לראשו של משה בטון שנגח לכיוון השער. הכדור פגע בברק בכר שמנע שער.

בדקה ה-69, אימורו לוקמן נגח לשער מקרוב, אך למזלה של קרית שמונה, יניב לביא היה על קו השער כדי למנוע שער בטוח.

בדקה ה-74, אמנגואה בעט מכ-25 מטרים כדור חזק שעבר מעט מעל השער.


עירוני קרית שמונה: שביט אלימלך, סלאח חסרמה, יניב לביא, ברק בכר, עמיר נוסבאום, עבאס סואן, ג'ואל צירסוואה, עמנואל אמנגואה, גיא צרפתי (יוסי דורה 64'), ירו בלו (יובל אבידור 64'), ויאם עמאשה (פיטר אופריקווה 80').

בני יהודה: דלה אינגובה, איציק עזוז, סאלח אבו סיאם, זאב חיימוביץ', סלבר הודזיץ', אימורו לוקמן, הרוויה קובצביץ' (אלי ביטון 54'), יוסי רוזן, עוז ראלי, משה ביטון, ז'וזה דוארטה.

האצטדיון העירוני קרית שמונה, לעיניי כ-2000 צופים.
שופט המשחק: לירן וקסברגר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק