גרנט: רדנאפ צריך לאמן

מאמן צ'לסי הביע היום בפומבי את תמיכתו במאמן הארי רדנאפ, שלצדו עבד בפורטסמות', כמחליפו של מקלארן באימון נבחרת אנגליה ובין לבין הסביר מה באמת עבר עליו כמאמן נבחרת ישראל: "בשנה הרביעית שלי כמעט השתגעתי"

שבת 24 נובמבר 2007
אבי יופה
המירוץ אחר משרת מאמן נבחרת אנגליה נמשך ואחרי פאביו קאפלו שגילה התעניינות, יורגן קלינסמן ומרטין אוניל, עלה היום שם נוסף, שזכה לתמיכה מכיוון מעט לא צפוי. מאמן צל'סי, אברם גרנט, קרא היום למנות את מנג'ר פורטסמות', הארי רנדאפ, להיות מחליפו של סטיב מקלארן, כך מפרסמות סוכניות הידיעות.  

"הארי רדנאפ בשבילי הוא המאמן האנגלי הטוב ביותר", הצהיר גרנט, שעבד לצדו של המנג'ר בתקופה שלו בפורסמות', "הוא בחור עם ראש פתוח ומבין את הכדורגלן המודרני. יש לו מערכת יחסים מצוינת עם השחקנים. הוא מאמן מצוין, שיכול להוציא את המקסימום מהשחקנים שלו, כפי שהוא עושה עכשיו בפורטסמות'". 

על סאגת המאמן הבא של נבחרת אנגליה ושורת המועמדים, ענה גרנט: "לאמן נבחרת לאומית זו עבודה מיוחדת. אני מבין למה אנשים לא מעוניינים בעבודה כזו. גם אני סירבתי להתמנות למאמן נבחרת ישראל, כשהציעו לי את המשרה בגיל 40. לא רציתי לעבוד רק פעם בחודש. לבסוף, אחרי שמוניתי, בשנה הרביעית שלי כמאמן הנבחרת כמעט השתגעתי, כי היו יותר מדי ימים שלא עשיתי כלום. רק חשבתי על המשחק הבא".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק