היצפלד ניצח את מגאת

באיירן מינכן של אוטמאר היצפלד, ניצחה הערב את וולפסבורג של פליקס מגאת ושמרה על המקום הראשון בטבלת הבונדסליגה. ברמן נשארה במקום השני

שבת 24 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
זה הלך קשה, אבל בסופו של דבר היא עשתה את זה. באיירן מינכן שברה בצורת קלה של חוסר הצלחה בליגה הגרמנית ושמרה הערב על המקום הראשון בטבלה עם ניצחון ביתי על וולפסבורג ומאמנה לשעבר, פליקס מגאת. ברמן שמרה על המקום השני, שטוטגארט המשיכה לנצח.

באיירן מינכן - וולפסבורג  1:2

אחרי ההפסד לשטוטגארט במחזור האחרון, שהעלה את רצף משחקי הליגה ללא ניצחון של באיירן לשלושה, צומק הפער מהשנייה בטבלה, ורדר ברמן, לנקודה בלבד. הערב היה על הקבוצה של היצפלד לפגוש זאבים פצועים, בדמות החניכים של פליקס מגאת בוולפסבורג, מאמנה לשעבר של באיירן. זה הלך קשה לבאיירן במשך 35 דקות, עד שקלוזה קיבל כדור על מגש של כסף מריברי הצרפתי, ומול שער ריק העלה את הקבוצה שלו ליתרון. בדקה ה- 50 היה זה ריברי בעצמו שהכפיל את היתרון, אחרי שהיה הבולט במשחקה של הקבוצה. 11 דקות אחר כך, אשקן דג'אג'ה צימק את התוצאה והעלה את הדופק בקרב אוהדי מינכן, אבל היתרון נשמר עד לסיום.

קוטבוס - ורדר ברמן  2:0

אחרי שהשיגה את הניצחון הראשון שלה בליגה בתחילת חודש נובמבר, חזרה קוטבוס לסורה והפסידה במחזור האחרון. נכון למחזור ה- 13, היא מדורגת במקום האחרון בטבלה. ברמן מנגד, מדורגת נקודה אחרי באיירן, והייתה יכולה להעפיל בסיטואציה מסוימת למקום הראשון. חניכיו של תומס שאף עלו ללא החלוצים הקבועים, אלמיידה וסנוגו והתקשו מעט בכיבוש שערים. דייגו העלה את ברמן ליתרון ראשון בדקה ה- 63 בכדור עונשין מאחד עשר מטרים. מוסקוורה קבע את תוצאת המשחק בדקה ה- 83.

פרנקפורט - שטוטגארט  4:1

האלופה שטוטגארט, מתחילה להתאושש מפתיחת העונה הנוראית ורשמה הפסד אחד בלבד בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות. פרנקפורט מנגד, דורגה ערב המחזור מקום אחד פחות ונקודה פחות מיריבתה, אבל לא ניצחה בחמשת המשחקים האחרונים ודווקא היא עלתה ליתרון ראשון בדקה ה- 41, משער של קוהלר. היתרון לא נשמר זמן רב, שכן עם פתיחת המחצית השנייה הגיעה ההתאוששות. רוברטו הילברט השווה בדקה ה- 45, מריקה הכפיל את מניין השערים של שטוטגארט שלוש דקות אחר כך. תומס היצלפרגר כבש את השלישי בדקה ה- 57 וקאקאו קבע את תוצאת המשחק בשער רביעי לשטוטגארט בדקה ה- 90.  

האנובר - שאלקה  3:2

קרב צמרת מעניין בין האנובר, מהמקום השישי, לשאלקה מהמקום השביעי ערב המחזור, הבטיח הרבה וקיים. כבר בדקה ה- 17 הוזטי העלה את האנובר ליתרון ראשון בכדור עונשין מאחד עשר מטרים. קווין קוראני בצמד מהיר בדקות 41 ו- 50 העביר את היתרון לשאלקה. הוזטי בשער שני השווה בדקה ה- 53, אבל חליל אלטינטופ כבש את שער הניצחון לשאלקה בדקה ה- 61.

בוכום - ארמניה בילפלד 0:3 (מסיאל 12 ו- 15, דברוסקי 55),  לברקוזן - דואיסבורג  1:4 (ללברקוזן- ברברז 41, סימון 66, פרייר 74, גאקס 81, לדואיסבורג מוקטרי 11).

מחר יושלם המחזור, כשהמבורג תארח את הנזה רוסטוק ונירנברג תפגוש בבית את בורוסיה דורטמונד. אתמול גברה קרלסרוהה בבית על הרטה ברלין בתוצאה 1:2.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק