זה ניצחון מאוד חשוב

ניר לוין, מאמנה של מכבי תל אביב נושם לרווחה: "הייתי רוצה לנצח בצורה יותר יפה, אבל אנחנו שמחים על שלוש הנקודות". יניב עזרן: "מקווה שנצא לדרך חדשה"

שבת 24 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב גברה הערב על מכבי הרצליה בתוצאה 0:2 במסגרת המחזור ה-10 בליגת העל.

מאמן הצהובים, ניר לוין אמר לאחר המשחק: "זה לא היה משחק גדול שלנו, אבל זה ניצחון מאוד חשוב. כמובן שהייתי רוצה לנצח בצורה יותר יפה, אבל אנחנו שמחים על 3 הנקודות שלקחנו. אני מקווה שהנקודות יתנו לנו שקט וביטחון לקחת עוד נקודות. עם סגל השחקנים שלנו, אנחנו ראויים להיות במקום יותר טוב מזה שבו אנחנו נמצאים. אני שמח, אבל יש לנו מה לתקן ואנחנו נתקן".

יניב עזרן, אשר כבש את שערו הראשון בשורות הצהובים: "הייתי בספק למשחק ועליתי לשחק עם זריקה. אני שמח שהמאמץ השתלם. ידעתי שהשער שלי יגיע מתישהו, וידעתי שזה יקרה עם השיפור של הקבוצה. נלחמנו על כל כדור, אני שמח שעשינו את זה. לא חשוב לי מי הבקיע, העיקר שניצחנו. אני מקווה שנצא מפה לדרך חדשה".

יאניק קמנאן: "אנחנו בתחתית ומה שחשוב זה לנצח, לא משנה נגד מי משחקים. גם אם זה היה נגד האקסית שלי, מה שהכי חשוב זה הנקודות וזה מה שיש לנו. עכשיו יוצאים לסכנין למשחק קשה מאוד, אבל נשתדל לנצח אותם".

יוסי שבחון: "היה קשה מאוד. משחק תחתית טיפוסי של שתי יריבות שרוצות לשרוד. אני שמח שאנחנו ידענו לנצח. היה משחק לא פשוט, אבל מה שהכי חשוב זה שהנקודות אצלנו. עכשיו כבר שכחנו מהמשחק, ואנחנו מתכוננים לסכנין".

מאמנה של מכבי הרצליה, פרדי דוד: "זה היה אחד המשחקים הכי גרועים שלנו העונה. מכבי היו ראשונים לכל כדור, ועשו איתנו חסד עם ה- 0:2".  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק