דמי השבחה. על הנייר בלבד

תמיר כהן כבש את בולטון, טל בן חיים מוערך בצ'לסי, גיא צרפתי מצטיין בקרית שמונה ודדי בן דיין שוב בנבחרת. כך הפסידה מכבי תל אביב כספים בשנות שלטונו של לוני הרציקוביץ'. כתבה ראשונה בסדרה

יום שלישי 04 מרץ 2008
טוב והפסידו לא מעט כסף, אבל אם מכבי תל אביב הייתה רק משאילה את כהן ומבקשת עליו דמי השבחה סביר להניח שהייתה יכולה להרוויח עם סוכם טוב בין 200 ל-400 אלף דולר

4. טל בן חיים: סיפורי של טל בן חיים מדבר על סינדרלה אמיתית, או סתם פשלה ענקית של הנהלת מכבי. הבלם החסון לבש את המדים הצהובים כבר מגיל 6 ועשה את כל הדרך מקבוצות הנוער השונות עד שערך את הופעת הבכורה בבוגרים כבר בגיל 16.

בשנת 2004 ההנהלה הצߔובה בראשותו של לוני הרציקוביץ' שבחדרי חדרים טען כי למרות מחשבותיו של האב, עמנואל, טל לא יגיע לאף קבוצה אירופאית בכירה.  אלי דריקס ולוני הרציקוביץ' לא חידשו את חוזהו והראו לו את הדלת החוצה מקריית שלום. לתדהמת אנשי מכבי, באותו קיץ בולטון וונדררס ניצלה Ӑת ההזדמנות והחתימה את הבלם לחוזה לשלוש שנים תמורת 600 אלף דולר לעונה.

נמכר ממכבי: עזב בקיץ 2004 ללא כל תמורה בעקבות סיום החוזה. כעבור שלוש שנים חתם בצ'לסי ל-4 שנים תמורת 25 מיליון שקל לעונה.  

הנזק המוערך: אם חוזהו של בן חיים היה מוארך מכירה עתידית עם אחוזים למכירת המשך היתה יכולה להניב הכנסה של מיליון וחצי עד שני מיליון דולר לפחות.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק