מהומה בסיום המשחק בפת

בסיום המשחק בין מכבי פ"ת לסכנין פרצה מהומה בין אנשי הקבוצות, על רקע טענות סכנין שעמוס לוזון ניסה להשפיע על השופט. נציגים של לוקרן, גנט, ברוז' ובוקרשט באו להתרשם מעומר גולן ונהנו ממאור בוזגלו

שבת 24 נובמבר 2007
אשר גולדברג
בסיום המשחק בין מכבי פתח תקוה לבני סכנין פרצה מהומה שכללה דחיפות וקללות בין השחקנים וחברי ההנהלה של שתי הקבוצות, שהסתיימה רק בהתערבות המשטרה.

 אנשי סכנין טענו, שנשיא מכבי פ"ת עמוס לוזון, נכנס לחדרו של השופט שי שטרית, במהלך המשחק והפעיל עליו לחצים ואיומים לשפוט לטובת פ"ת. 

יו"ר מכבי פ"ת, שינו זוארץ ולוזון עצמו הכחישו את הטענות. "לא נכנסתי לחדר ההלבשה של השופטים. אני מוכן כבר מחר ללכת להיבדק במכונת אמת. בושה וחרפה איך שהם מתנפלים על השופטים. במחצית הראשונה לא דיברנו עם השופט. לא מבין מה הם רוצים ממנו בכלל",  הצהיר לוזון. יו"ר סכנין, מאזן גנאיים, אמר כי: "לוזון איים על השופט. אני אגיש תלונה בהתאחדות. חבל שזו הרמה ששי שטרית הציג אחרי הפגרה שלו"

ארבעה סקאוטים של הקבוצות: לוקרן, גנט, ברוז', וסטיאווה בוקרשט, נכחו הערב באצטדיון "האורווה" במשחקה של מכבי פ"ת מול בני סכנין, כדי לעקוב אחרי יכולתו של חלוץ פ"ת והנבחרת, עומר גולן, שלא הרשים במיוחד. בסיום התרשמו הארבעה דווקא מיכולתו של קשר בני סכנין והנבחרת, מאור בוזגלו והודיעו שימישכו לעקוב אחרי השניים.

המאמן החדש של מאור בוזגלו: אביו יעקב

התערבות הורי השחקנים במשחקי בנם, שברה הערב שיאים חדשים ב"אורווה" בפ"ת. יעקב בוזגלו, אביו של מאור, הגיע לאצטדיון יחד עם כל המשפחה, והתמקם צמוד לגדר. בזמן המשחק, כשסכנין לא הלהיבה על כר הדשא וכך גם מאור עצמו, שהתנהל בצורה אנוכית, הרשה לעצמו השחקן להגיע לגדר מספר פעמים במטרה לקבל הוראות מקצועיות מאביו שכיוון אותו על כר הדשא, תוך כדי עקיפת ההוראות המקצועיות של המאמן, אלישע לוי. 

בסכנין לא מתכוונים לעבור על כך לסדר היום. בכוונת ראשי הקבוצה לשוחח עם בוזגלו השחקן ולהעמידו על חומרת המצב ועל העובדה שפגע בסמכויות המקצועיות של אלישע לוי ובחבריו השחקנים .

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק