לוזון פוטר מהפועל תא

מאמן הפועל תל אביב גיא לוזון ידע כי הוחלט לפטרו בעקבות המצב הקשה ולכן הוחלט כי הוא יודיע שהוא מתפטר מהקבוצה. ההחלטה בנוגע לשכרו תתקבל בקרוב. אלי כהן מועמד להחליפו

יום ראשון 25 נובמבר 2007
אשר גולדברג

ראשי הפועל ת"א קיימו במהלך היום מספר פגישות וביניהן שיחה עם מאמן הקבוצה גיא לוזון בכדי לסלול את הדרך להסכם פרידה מהמאמן שהגיע לוולפסון בתרועה רמה שיעזוב את האדומים אי שם מתחת לקו האדום ובקול ענות חלושה. 

בשעת צהריים נכנס גיא לוזון אל ישיבת ההנהלה והודיע כי מאחר שהוא מודע לכך שאין שום רצון להעסיק אותו ולכן  הוא מוכן להתפטר, אך הדבר מותנה הסיכום כספי, אליו מתכוונים הצדדים להגיע בקרוב.

לוזון אמר במהלך השיחה: "המערכת חייבת לעבור זעזוע מיידי. אי אפשר להחליף את כל השחקנים והדבר היחיד שיכול לעזור זה התפטרותי המיידית".

לוזון הוסיף לאתר הרשמי של הפועל תל אביב: "המועדון נכנס לי ללב,גם בתקופות הקשות שעברנו ואני עוזב אותו בלב כבד ובצער רב.אני מקווה שעוד אוכל בעתיד לחזור ולאמן את הקבוצה".

ההנהלה מסרה: "ההנהלה קיבלה את התפטרותו של גיא בצער.אנו מודים לגיא על כל מה שהוא תרם למועדון ועל כל המאמץ שהשקיע.אנו חושבים שגיא הוא מהמאמנים המוכשרים בארץ ומקווים שיום יבוא והוא יחזור לאמן את הקבוצה".

בקבוצה ניסו למצוא דרך שבה המאמן יעזוב את המועדון ללא יצירת כותרות שליליות על ידי הבנה ברורה בנושא הפיצוי הכספי שאמור להינתן לו. גורם בקבוצה אמר אמש ל-TELESPORT לאחר ההפסד למכבי חיפה, "זה עצוב ומשפיל שגיא לוזון מדבר על יכולתו להשאיר את הפועל ת"א בליגת העל, אם זו המשימה שלו עדיף שיחזור הביתה".

כמו בעבר כשעלו ספוקולציות לגבי עזיבתו של לוזון, גם הבוקר  עולה שמו של אלי כהן כמחליפו של לוזון. כהן, שפוטר בתחילת העונה מהיריבה העירונית נחשב למועמד המוביל לתפקיד כאשר גם שמו של אלי גוטמן שמאמן כיום בקפריסין מוזכר כמי שיסכים לעזוב את האי השכן בכדי להגיע אל האדומים.

 לפני השיחות היום הבהיר אמש לוזון בצורה ברורה כי הוא אינו מתכוון להתפטר וכי אינו רוצה לעזוב את שחקניו עד שיצליח במשימת ההישארות בליגה. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק