קבוצות במשבר בקרב צמרת

מכבי נתניה ובית"ר ירושלים שאכזבו במחזור האחרון וגילו כושר ירוד נפגשות למה שיכול היה להיות משחק העונה הראשון. ליצחק שום יהיה הרכב מלא. עטר סובל ממכת פציעות

יום ראשון 25 נובמבר 2007
אסף שקד
 180 דקות ללא שער מול קבוצה שלא ניצחה ב-2 המחזורים האחרונים, אלו הם הנתונים המעניינים במפגש בין אלופת המדינה בית"ר ירושלים, לבין סגניתה, ערב המחזור,  מכבי נתניה. 4 נקודות בלבד מפרידות בין הקבוצות וכל אחת יודעת שניצחון שלה יכריע לגבי המשך הדרך בעתיד.

מכבי נתניה הייתה בעונה שעברה ה"כבשה השחורה" של בית"ר ירושלים ולמעשה הייתה הקבוצה היחידה אותה לא ניצחה האלופה, יותר מכך, במפגש האחרון בקופסא, הושפלה בית"ר 1-3 באחד המשחקים החלשים בשנתיים האחרונות – הפסד שגרם להדחתו של אוסי ארדילס המאמן דאז.

סגל מלא עומד לרשותו של יצחק שום מלבד חן עזריאל הפצוע. בתחילת השבוע היה קיים חשש כי שמעון גרשון יחמיץ את המשחק בגלל פציעה, אך בסוף השבוע הוא חזר להתאמן באופן מלא ואף יפתח בהרכב. גם החשש לגבי שיתופו של דרק בואטנג שהיה חולה ביום שישי הוסר וזאת לאחר שלאימון בשבת הוא הגיע כרגיל והודיע כי הוא כשיר לשחק. גם צמד הצ'יליאנים מילובאן מירוסביץ' וכריסטיאן אלברז שחזרו רק ביום שישי בצהריים מצ'ילה, כשירים למשחק למרות העומס שהיה מוטל עליהם.

שינוי אחד בלבד צפוי שום לערוך בהרכב מול מכבי נתניה, אבירם ברוכיאן שפתח בהרכב במחזור האחרון מול קריית שמונה יורד לספסל ואילו את מקומו בהרכב תופס הקשר האחורי גל אלברמן, שהיה אחד מהמצטיינים בניצחון הנבחרת על רוסיה.

כ-1500 אוהדים אמורים ללוות את בית"ר במשחק למרות מחירי הכרטיסים הגבוהים אותם דרשה מכבי נתניה. חלוקת הכרטיסים שהוזמנו מראש תתבצע בסניף איקאה – סמוך לכניסה לנתניה. 

מכבי נתניה, מעודדת מהכושר הטוב העונה, יודעת שאם היא תנצח מחר היא תתקרב עד כדי נקודה מבית"ר והמקום הראשון בהחלט קורץ לחניכים של ראובן עטר. לקראת המשחק סובלת הקבוצה ממכת פציעות, כאשר איתי שכטר, אמיר טגה וגו'ורג' בה הפצועים ייעדרו וייאלצו לצפות במשחק מהיציע. 

נכון למוצאי שבת, נותרו בקופות האצטדיון, שייפתחו ביום ראשון בבוקר, כ- 160 כרטיסים, כאשר הצפי הוא לאצטדיון מלא. משטרה נתניה אישרה לאוהדי הקבוצה המקומית להכניס תופי עידוד לתחומי המגרש, אבל אמצעים פירוטכניים לא יוכנסו. 

לפני המשחק יקריאו הקפטנים של שתי הקבוצות טקסט קצר, הקורא לאוהדי הקבוצות לעודד ולהימנע מאלימות. בנוסף צפויה הקבוצה לחלק חולצות צהובות לכל אוהדי נתניה, כך שצפוי אצטדיון צבוע כולו מחר בשעות הערב. השערים צפויים להיפתח בשעה 18:30. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק