פרשיית הסקס של האנגלים

הגרסה האנגלית של פרשת נערות הליווי? הצהובון ניוז אוף דה וורלד מפרסם הבוקר כי מספר שחקנים בכירים בנבחרת אנגליה בילו במסיבת סקס פרועה ב 27 באוקטובר. נמשע לכם מוכר?

יום ראשון 25 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג
פחות משבוע לאחר ההדחה המביכה מיורו 2008 הכדורגל האנגלי מתעורר לפרשייה חדשה: הצהובון ניוז אוף דה וורלד מפרס הבוקר (ראשון) כי מספר שחקנים בכירים בנבחרת האנגלית בילו במסיבת סקס פרועה ב 27 באוקטובר בתקופה שבין ההפסדים לרוסיה וקרואטיה שחרצו את גורל הקמפיין הכושל של האנגלים. נשמע לכם מוכר?

סיבת ההתכנסות במועדון הייתה מסיבת יום ההולדת של קשר צ'לסי והנבחרת שון רייט פיליפס. החגיגה כללה קיום יחסי מין, שתייה לשוכרה וריקודים עם חשפניות. 

העיתון מביא לידיעת קוראיו את הפרטים הבאים: 

קפטן צ'לסי ג'ון טרי, שנעדר מהמשחק הקובע מול הקרואטים בגלל פציעה, היה שיכור כלוט הטיל את מימיו על רצפת המועדון, ורקד על רגלו הפצועה.. שון רייט פיליפס התקוטט עם מבלה שהעזה לצלם את תמונתו. 

שחקן בכיר אחר התחנן לשתי חשפניות לעשות שלישייה ואילו שחקן אחר קיים יחסי מין בשירותי המועדון. בסך הכול הוציאה החבורה העליזה 50 אלף ליש"ט על שתייה חריפה. 

אחד העדים לאירוע סיפר לעיתון: "אנחנו מפסידים לקרואטיה וכל מה שאכפת לשחקנים זה איך להשתכר, לנהוג מהר ולהשכיב בחורות. זה היה ממש מגעיל". 

 קלינסמן רוצה לאמן את אנגליה 

מאמן נבחרת גרמניה במונדיאל האחרון, ירגן קלינסמן, הודיע כי הוא מעוניין לאמן את נבחרת אנגליה. "לאמן את הנבחרת האנגלית זו שאיפה של כל מאמן", אמר קלינסמן המתגורר בדרך קבע בקליפורניה, "אם יקראו לי אשמח לעשות זאת".

קלינסמן, שהוביל את נבחרת גרמניה לחצי גמר המונדיאל האחרון שיחק בעבר באי הבריטי במדי טוטנהאם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק