רומוגול ניצח בקופסא

האלופה חזרה לנצח ולכבוש. בית"ר גברה על נתניה בתוצאה 1:0, במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה במיוחד. רומולו כבש את השער היחידי במשחק בדקה ה-63

יום ראשון 25 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים גברה הערב על מכבי נתניה בתוצאה 1:0 במשחק שנערך בקופסא, במסגרת המחזור העשירי בליגת העל. 7 נקודות מפרידות בין הקבוצות לאחר המפגש ביניהן, ו-5 נקודות מפרידות בין בית"ר, הראשונה בטבלה, לבין סגניתה- מכבי פ"ת.

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה מדי. נתניה היתה טובה יותר בשלבים רבים של המשחק, אך לא השכילה לכבוש. בית"ר הצליחה לקחת את 3 הנקודות במשחק לא טוב במיוחד מבחינתה. המשחק היה דל באירועים ושתי הקבוצות הצליחו להגיע למצבים ספורים בלבד.

בית"ר לא הצליחה לנצח את שני משחקיה האחרונים בליגה, בשניהם סיימה בתיקו 0:0 מול מכבי חיפה וקרית שמונה. הקבוצה הצליחה לשבור היום את בצורת השערים.

מכבי נתניה הוסיפה למאזנה רק נקודה אחת בשלושת המשחקים האחרונים לאחר המשחק היום, עם תיקו מול קרית שמונה בחוץ והפסד 3:2 לכפר סבא בבית.

מחצית ראשונה:

שלושים הדקות הראשונות במשחק לא התעלו לרמה גבוהה במיוחד, ואף אחת מהקבוצות לא הצליחה להגיע למצבים משמעותיים.
ההזדמנות המשמעותית היחידה במשחק הגיעה בדקה ה-36, כשדדי בן דיין נותר לבדו מול קאלה אך בעט למרכז השער והשוער קלט.

בדקה ה-5, רומולו בעט מכ-20 מטרים, אך הכדור מחוץ למסגרת.

בדקה ה-17, אלמוג כהן ניסה את מזלו גם כן מכ-20 מטרים, אך הכדור שוב בחוץ.

3 דקות לאחר מכן, עידן טל בעט שטוח לשערו של לירן שטראובר, השוער הדף לא טוב והריבאונד הגיע לטל בשנית, שבעט החוצה.

בדקה ה-23, עידן טל בעט מרחוק מעל השער.

בדקה ה-36, דדי בן דיין, אחרי דאבל פס עם תמיר כהן, נותר לבדו מול קאלה ובעט למרכז השער, היישר לידיו של השוער. בן דיין פרץ מצוין מאגף שמאל, היתל באלברז, מסר לתמיר כהן שהחזיר אליו, אך ההתקפה הזו הסתיימה ללא מחץ, והקבוצות ירדו למחצית בתיקו 0:0.

מחצית שניה:

המחצית נפתחה ללא חילופים מצד שתי הקבוצות.

נתניה פתחה את המחצית בצורה טובה יותר, והחזיקה יותר בכדור בדקות הראשונות.

בדקה ה-56, תמיר כהן רץ משמאל וגל אלברמן הצליח לעצור אותו רק בעבירה בסמוך לרחבה. קינן שרק לבעיטה חופשית, אך נתניה לא הצליחה להגיע למצב כלשהו ממנה.

בדקה ה-57, בעט צגאי כדור חופשי לטובת נתניה, אך הבעיטה שלו היתה חלשה ונהדפה ע"י הגנת בית"ר.

בדקה ה-63, רומולו העלה את בית"ר ל- 1:0. זנדברג פרץ באגף שמאל, קיבל כדור מעידן טל ובמסירת רוחב שחתכה את כל הגנת נתניה, מצא את רומולו במרכז הרחבה, שלא התבלבל ובעט מקרוב פנימה- 1:0 לבית"ר. שער ראשון של האלופה מזה 3 משחקים.

בדקה ה- 70, זנדברג פרץ מצד שמאל ושלח כדור נפלא ליואב זיו. המגן הבית"רי הרים כדור מדוייק שהגיע היישר לראשו של רומלו, אך לצערו של החלוץ הנגיחה שלו היתה מחוץ למסגרת. רומולו מפספס את ההזדמנות להכפיל את התוצאה.

בדקה ה-72, זנדברג מצא את עצמו באגף לבד, אך הקשר בעט חלש לידיו של שטראובר.

בדקה ה-77, קלמי סבן פרץ באגן ימין והרים כדור למרכז הרחבה. הכדור פגע בשחקן בית"רי ויצא חוצה. כל שחקני נתניה רצו אל קינן בדרישה לפנדל עקב נגיעת יד, אך השופט הורה על נקודת הקרן.

דקה לאחר מכן, כדור חזק של זנדברג, שבעט מהאוויר מכ-3 מטרים, פגע בראשו של אלמוג כהן שעמד על קו השער והתמוטט מעוצמת הבעיטה. כהן הציל שער בטוח של הקשר, וכשהתרומם קיבל עידוד הן מהקהל הנתנייתי והן מהקהל הירושלמי.

בדקה ה-82, זנדברג בעט טוב מכ-16 מטרים, אך הכדור פגע באבי סטרול ויצא לקרן.

3 דקות לאחר מכן, ניסה זנדברג שוב את מזלו, הפעם מכ-22 מטרים, אך הכדור הרחק מעל שערו של שטראובר.


מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן דיין, אבי סטרול, לואיס מרין, קלימי סבן, אלמוג כהן (שניר גואטה 80'), תמיר כהן, סטניסלב אנגלוביץ (מריוס בונדאה 73')', יחיאל צגאי (סבסטיאן רוזנטל 73'), דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלברז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו, דרק בואטנג, עידן טל, גל אלברמן, מיכאל זנדברג, ברק יצחקי, אנטונלי רומולו (אבירם ברוכיאן 88')

לעיניי כ-6,000 צופים. אצטדיון הקופסא, נתניה.
שופט המשחק: אסף קינן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק