אהרוס את הבית של ההורים

יצאנו לשטח כדי לשאול ולבדוק מה עושים עם זכייה של 40 מיליון שקלים בטוטו. רבים מפנטזים על טיול לקאריבים. אחרים מבטיחים לפנק את המשפחה. ובמועצה משוכנעיߝ ששני מיליון טפסים ישלחו

יום חמישי 06 מרץ 2008
שלמה חסיד

 40 מיליון ₪, זה סכום הזכייה למנחשי 16 תוצאות נכונות השבוע בטוטו. מדובר על סכום שיא לשנת 2008, לאחר שבשמונה השבועות האחרונים לא הצליחו שחקני הטוטו לנחש 16 משחקים. מדובר על הפרס השלישי בגודלו בהיסטוריה של הטוטו, לאחר שבתחילת 2007 השיא עמד על 55 מיליון ולאחריו על 60 מיליון ש"ח.

אנחנו יצאנו לשטח כדי לבדוק מה חושבים האוהדים וגילינו התלהבות רבה לקראת המשחקים שיחלו בסוף השבוע. חלק מאמינים ייצאו לטיול וחלק מבטיחים לפנק את המשפחה.

לצפייה בסרט לחצו PLAY מתחת לתמונה.

בטוטו מצפים להסתערות על התחנות לאור הפרס הראשון הגבוה, ו כ- 2 מיליון טפסים כבר הוכנו. גם פרסי המשנה קורצים למשתתפים. לזוכה במקום השני הובטח פרס ענק של כ- 1.3 מיליון ש"ח ₪ ולפרסים במӧומות  3,4,5 יוקצו כ- 650,000₪ כל אחד.

בטופס המשחקים השבוע נמצאים כמה משחקים מרכזיים מליגת טוטו, הליגה הלאומית ומשחקי הליגה האנגלית, הספרדית האיטלקית והגרמנית.

במוקד הטופס ישנם את שני המשחקים המעניינים בליגת טוטו: מכבי חיפה נגד ביӪ"ר ירושלים והדרבי התל אביבי. מכבי חיפה ספגה מפלות בשבועות האחרונים ובוודאי תעלה עם מוטיבציה יתרה כדי לנצח את האלופה והאלופה שבדרך- בית"ר ירושלים, ולהמשיך להילחם על כרטיס לאירופה.

הדרבי של תל אביב מפגיש בפעם השלישית העונה את מכבי והפӕעל. מכבי תל אביב לא תהיה מוכנה לספוג הפסד נוסף ליריבה העירונית ותלחם בשיניים בבלומפילד המלא עד אפס מקום.
גם בליגה הלאומית יתקיים דרבי בשבת. הכוח רמת גן פוגשת את הפועל רמת גן למשחק צמרת שבו המנצחת תתקדם משמעותית לעבר ליגת העל בעונה הבאה.

משחק̠מעניין נוסף בטופס הטוטו מגיע מהליגה האיטלקית, שם פוגשת נאפולי את רומא. נאפולי הנחילה במחזור הקודם הפסד ראשון לאלופה ומובילת הסרייהA , אינטר והיא מוכנה גם למפגש עם סגנית המובילה- רומא, שצימצמה את הפער מהמקום הראשון לשש נקודות בלבד.

כמו כן, בטופס הטוטו מופיעים גם משחק מרתק מהליגה הגרמנית: האלופה שטוטגרט פוגשת את ורדר ברמן שנמצאת במקום השני העונה, מרחק 4 נקודות בלבד מהמובילה, ובעלת שאיפות חזקות לאליפות.

אתר הטוטו : www.toto.org.il 

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

טלספורט בפייסבוק