כנגד כל הסיכויים

חצי גמר היורוקאפ לנשים: רמלה של אלי רבי רשמה ניצחון חשוב על בי. סי. מוסקבה בתוצאה 74:80 במשחק הראשון בין השתיים, בתקߕוה כי ההפרש יספיק לקראת הגומלין בשבוע הבא ברוסיה

יום חמישי 06 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
אליצור רמלה רשמה ניצחון חשוב הערב (חמישי) 74:80 על בי.סי מוסקבה במסגרת המשחק הראשון בחצי גמר היורוקאפ לנשים. בשבוע הבא ייערך הגומלין המכריע ברוסיה, ובו תיקבע זהות העולה לגמר. 
̊
הדאבלסיטית הישראלית הוליכה לאורך רוב שלבי המשחק, למרות שהגיעה למשחק כאנדרדוג מול הקבוצה החזקה ממוסקבה, שגדולה עליה בכל הפרמטרים. חניכותיו של אלי רבי יקוו כי הפרש 6 הנקודות יספיק לגומלין.

שי דורון סיימה את המשחק Ļעם 28 נקודות, והיא זו שהוליכה את רמלה לניצחון הגדול. גם בגומלין ברוסיה, הקבוצה תחסר את ג'קי ג'ונסון, שקרעה את הרצועה במיניסקוס בברכה.

בין שחקניותיה של הרוסיות ניתן למצוא את מוניק קורי ופלנט פירסון, ששיחקו ברמלה בעונה שעברה ולקחו חלۧ משמעותי בדאבל הגדול שלה.

המנצחת בסיכום שני המשחקים תפגוש בגמר את המנצחת בין גלטאסאריי מטורקיה לברטה פמיליה מאיטליה.

מאמנה של אליצור רמלה, אלי רבי, אמר בסיום: "אני חושב שצריך להצדיע לנו היום. הבנות הביאە אנרגיות עילאיות מול קבוצה מאוד איכותית. מצדיע לבנות על הנחישות, האופי וההקרבה. אני גאה בהן, ולא משנה מה יהיה בגומלין. חשוב היה לי להשיג ניצחון היום, ואני שמח. אנחנו קבוצה עם המון לב, ואנחנו ניסע לגומלין כדי לנצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק