2

אם נהיה מאוחדים, נצליח

נשיא מכבי חיפה, יענק'לה שחר מדרבן את שחקני הקבוצה לקראת המפגש מול בית"ר: צריך להחזיר את הביטחון. על הביקורת כנגד רוני לוי: זו לא הדרך שתקבע מי יאמן את הקבוצה

יום חמישי 06 מרץ 2008
אשר גולדברג

הלחץ סביב מכבי חיפה נמשך. הירוקים מתכוננים לקראת פתיחת הסיבוב השלישי, שבו יארחו ביום שבת את בית&quoɴ;ר ירושלים בקרית אליעזר. נשיא הקבוצה, יעקב שחר, נחת בארץ ופנה לקהל לקראת המשחק.

חוסר שביעות הרצון של הקהל החיפאי נגד המאמן, מורגש היטב בתקופה האחרונה, אז נשיא הקבוצה, יענק'לה שחר  החליט לנסות ולגבש את כולם לקראת המשחק החשוב מӕל בית"ר: "הדבר שחורה לי הכי הרבה, שההשפלה מהתנהגות אותם אוהדים פגעה בשחקנים, שכתוצאה מכך איבדו את הביטחון שלהם.

"אני רוצה להזכיר למי ששכח, שלפנינו עדיין שליש ליגה ומאבק על גביע המדינה ובזה אנחנו צריכים להתרכז. השחקנים, המאמנים וכמוב۟ האוהדים. רק אם נהיה כולנו מאוחדים, נצליח במשימות שנותרו לנו העונה".

שחר גם התייחס על הביקורת כנגד רוני לוי: "בזמן שהותי בחו"ל, דווחתי על התנהגות אוהדינו במשחק הליגה ביום שבת, נגד מכבי הרצליה. אני מבין שחלק מהאוהדים מנסים להעבߙר לי מסרים. לא זו הדרך שתקבע מי יאמן את מכבי חיפה בעונה הבאה". 

מכבי חיפה כאמור תארח את בית"ר ירושלים באיצטדיון קרית אליעזר. האוהדים בינתיים לא רוכשים בקצב מסחרר כרטיסים ונראה כי הקופות יפתחו ביום המשחק. 

תמונה: האתר הרישמי מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק