גם בשוויץ מאוד שמחים

משה אוחיון, קשר נבחרת ישראל ווינטרטור השוויצרית מספר על התגובות להגרלת הגביע העולמי במדינת השוקולד והשעונים. אוחיון: "החברים שלי פה ודאי חושבים שינצחו את ישראל - אני חושב אחרת"

יום שני 26 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

בדומה לישראל גם בשוויץ נתקבלה הגרלת מוקדמות הגביע העולמי בשמחה מופגנת. מי שחווה זאת על בשרו הוא נציגנו בליגה השנייה במדינת השוקולד והשעונים משה אוחיון.

אוחיון (24) פתח את עונתו השנייה בווינטרטור הצנועה  ונחשב לאחד המנהיגים  בקישור האחורי של הקבוצה. בישראל שיחק אוחיון בשורות מ.ס. אשדוד והיה חבר בכל הנבחרות הצעירות ואף שימש כקפטן הנבחרת האולימפית.  

יכולתו הטובה בווינטרטור לא נעלמה מעיני המאמן הלאומי, דרור קשטן, שזימן את אוחיון למשחקים מול רוסיה ומקדוניה שנעלו את קמפיין יורו 2008. 

"גם בשוויץ ההגרלה התקבלה בשמחה" סיפר אוחיון ל telesport: "בדיוק כמו ישראל הם היו יכולים לקבל נבחרות בסדר גודל של צרפת, איטליה או ספרד ובסוף קיבלו את יוון ואת הנבחרת שלנו. גם הם מפתחים ציפיות ובונים על העפלה למונדיאל". 

אוחיון גם התייחס להתעניינות סביבו מאז ההגרלה: "ריאיינו אותי מאתרי אינטרנט פה ושאלו על ישראל. התקשרו גם המון חברים מהקבוצה שלי ומהאזור שבו אני גר והודיעו לי שישראל תשחק נגד שוויץ. הם ודאי חושבים שהם ינצחו. אני חושב אחרת".

לשוויצרים יש נבחרת חזקה? 

"כן. הרבה מאוד שחקנים משחקים בבונדסליגה ובליגה האנגלית. זו מדינה עם מסורת כדורגל ולנבחרת שלנו תהיה משימה לא קלה". 

לדעתך תשחק בקמפיין הבא של הנבחרת?

"את זה כמובן המאמן יחליט. אני תמיד שמח לשחק בנבחרת ואבוא כל פעם שיקראו לי. אם אהייה חלק מהקמפיין הבא זה היה כבוד גדול בשבילי".
 
אתה נהנה בשוויץ? 

"באתי לפה שביל להתקדם מקצועית וזה מה שאני עושה. המטרה שלי היא לשפר את המשחק שלי ולהתקדם".   

ומה אתה אומר על מה שקורה במ.ס. אשדוד? 

"אני עוקב אחרי מה שקורה. המצב באשדוד לא הכי טוב. מקווה שהם ייצאו מזה".  

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק