יצחקי ייעדר חודש

מכה לבית"ר ירושלים: ברק יצחקי שבר אצבע ברגלו וייעדר כחודש ימים. הקבוצה תקיים מחנה אימונים בסוף חודש דצמבר. דיון סוער הערב: אבן עזרא: מגיע לאוהדי בית"ר עונש קשה. ארזי בתגובה: הוא רק מסית אנשים

יום שני 26 נובמבר 2007
אסף שקד

מכה לבית"ר ירושלים: חלוץ הקבוצה והנבחרת הלאומית, ברק יצחקי, שבר אצבע ברגלו וייעדר לתקופה של כחודש ימים. החלוץ המצטיין נפגע במשחק מול מכבי נתניה ובמהלך בדיקות שנערכו היום (שני) התבררה חומרת הפציעה.

את מקומו של יצחקי בהרכב עשויים לתפוס טוטו תמוז או עמית בן שושן. בית"ר תקיים מחנה אימונים בקיבוץ אילות בדרום הארץ בין התאריכים  25 - 31 בדצמבר.
 
בהתאחדות לכדורגל החל הדיון בערעור שהגישו ההתאחדות לכדורגל ובית"ר ירושלים על עונש השני משחקים ללא קהל שנגזר על הקבוצה בעקבות קריאות הבוז של האוהדים בטקס לזכר ראש הממשלה המנוח יצחק רבין בקריית אליעזר. 

הדיון הערב לא עבר בשקט יחסי, כאשר תובע ההתאחדות, עורך דין שלום אבן עזרא אמר בדיון הערב: "גם אם הפרזתי בבקשה להרחיק את אוהדי בית"ר לחצי שנה, אני עדיין חושב שמגיע להם עונש קשה מאוד. בפעם הבאה אנסה להעמיד את אוהדי בית"ר גם אם הם יקללו את אנשי ההתאחדות".

יושב ראש בית"ר אלי ארזי אמר בדיון: "אם ההתאחדות לא הייתה מערערת גם אנחנו לא היינו מערערים". הדיון נערך באווירה רגוע ולא מורגשת נוכחות של אוהדי בית"ר באזור הדיון". ארזי אף ענה לאבן עזרא ואמר: "איך אתה לא מתבייש, אתה רק מסית אנשים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק