דורסמן הוא חלק מאיתנו

ליגת ווינר: עופר חירותי בהחלט התגעגע הערב למאמנו שלקח פסק זמן מכדורסל ולא צפה בהפסד הערב 93:90 לבני השרון. בירנבוים: היה מתח כמו ב-NBA. טפירו: אני אוהב משחקים צמודים

יום שני 26 נובמבר 2007
שלמה חסיד

משחק צמוד היה הערב באולם מטרווסט ברעננה, כאשר בני השרון הצליחה לנצח לאחר משחק צמוד 90:93 את הפועל חולון, ללא מיקי דורסמן.

המאמן המפסיד במשחק הבכורה, עופר חירותי: "אנחנו לא מכירים בהפועל חולון במלחמות. לא הלך, היינו קרובים, עשינו כמה שגיאות ברבע השלישי. 

"בני השרון קבוצה מאומנת, כל הכבוד להם. איזורית זה קודם כל קליעה, האחוזים שלנו לא היו טובים מבחוץ. אני אדבר עם מיקי, אני אשמע את דעתי וננסה לפתור את הבעיות. דורסמן הוא חלק מאיתנו.

המאמן המנצח, אפי בירנבוים: "היה משחק כדורסל טוב מאוד. המתח היה כמו ב-NBA. השופטים לא שמעו ממני היום, זה היה משחק לא פשוט לשיפוט. 

"היה קשה מאוד. לימדו אותי שקבוצות טובות סופרות הפסדים. היה לנו שבוע לא קל אחרי אשקלון, השחקנים התעלו על עצמם ואנחנו רוצים הלאה"

איש המשחק, מאיר טפירו: "יש אווירת כדורסל, אני מאוד נהנה. אני אוהב את המשחקים הצמודים. חבל שבסוף נקלענו למשחק צמוד ולחוץ. 

"אני שמח שהניצחון נשאר אצלנו בבית, הבית מאוד חשוב וצריך לשמור עליו. כל ניצחון הוא חשוב כאן, זו קבוצה חדשה, חשוב שנכיר אחד את השני. הייתה לי פתיחת עונה בסדר, לא גדולה. אני לומד את הקבוצה. יש לי עייפות מנטאלית".

הגארד של הפועל חולון, אבישי גורדון: "לא ידעתי מה לעשות עם הכדור. זה היה קרוב, חבל שלא ניצחנו. אנחנו צריכים את מיקי איתנו, אנחנו מתגעגעים אליו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק