קורנפיין יחפש חיזוק בברזיל

מנכ"ל בית"ר ירושלים ממריא הלילה לברזיל לחפש שחקני חיזוק לעונה הבאה. בואטנג, מירוסביץ' ואלברז מועמדים לעזוב בקיץ. יצחקי ימריא לבלגיה וייבדק אצל ד"ר מרטנס

יום שלישי 27 נובמבר 2007
אשר גולדברג, אסף שקד

מחפשים חיזוק: בבית"ר ירושלים הפיקו את הלקחים מן ההחתמות החפוזות של השחקנים הזרים רגע לפני סגירת חלון ההעברות ופועלים לשנות את המצב. 

מנכ"ל הקבוצה, איציק קורנפיין, ימריא הלילה לברזיל בשליחות המנהל המקצועי גיורא שפיגל  במטרה לעקוב אחר שחקני חיזוק המועמדים לחזק את בית"ר בעונה הבאה. 

בבית"ר נוטים לוותר בסיום העונה על הקשר הגנאי דרק בואטנג ועל צמד הצ'יליאנים כריסטיאן אלברז מילובן מירוסביץ'. ההחלטה על הצורך לבצע שינויים בסגל נתקבלה בעקבות רצונם של קברניטי הקבוצה להעפיל בעונה הבאה לשלב הבתים בליגת האלופות. 

ידוע כי כריסטיאן אלברז מחזיק בהצעות ממספר קבוצות בחו"ל וגם דרק בואטנג הביע לא פעם את רצונו לשחק בקבוצה בכירה יותר. ההערכה היא כי גם מילובן מירוסביץ' לא יתקשה למצוא לעצמו קבוצה אחרת.

קורנפיין יצפה בברזיל בכעשרה  משחקי ליגה של הקבוצות המובילות כשהכוונה היא לאתר שני קשרים ומגן שיגיעו לטדי במהלך הקיץ.  


יצחקי הפצוע ימריא לבלגיה

ברק יצחקי חלוצה של בית"ר ירושלים שנפצע במהלך המשחק מול מכבי נתניה, צפוי להמריא היום לבלגיה, שם יעבור מספר בדיקות אצל ד"ר מרטנס. השחקן שנפצע במהלך המשחק מול נתניה, שבר את הבוהן ועל פי הערכה ראשונה הוא יעדר מהמגרשים לפחות ל-4 שבועות.

בבית"ר חוששים שבעקבות הפציעה – השחקן יחזור למגרשים רק לאחר פגרת החורף אם בכלל. בסביבתו של השחקן קיים חשש שהפציעה תפגע בסיכויים שלו למצוא קבוצה טובה בחו"ל כבר במועד ההעברות הקרוב בינואר.

הפציעה של יצחקי פתחה למעשה חלון הזדמנויות לשלושת החלוצים הצעירים של הקבוצה - עמית בן שושן, טוטו תמוז וחן עזריאל. כבר במשחק הליגה הקרוב מול הפועל כפ"ס צפוי אחד מבין השלושה לתפוס את מקומו של יצחקי, כך שבבית"ר מצאו לפחות נקודה חיובית קטנה בעקבות הפציעה הטורדנית.

מחר תתארח בית"ר ירושלים אצל מכבי פ"ת למשחק הראשון במסגרת רבע גמר גביע הטוטו. עידן טל שנפצע בצלעות מול מכבי נתניה, אמור לקבל מנוחה ולא להיכלל ב-11 של יצחק שום.  בנוסף, מתכוון שום לתת למספר שחקני ספסל הזדמנות לפתוח בהרכב ביניהם הקשר הצ'יליאני מילובאן מירוסביץ'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק