חם מאוד באריזונה

חניכיו של דאנטוני יארחו הלילה את הספרס של דאנקן וינסו להוריד אותם מהפסגה, דטרויט תנסה לצמצם פערים מול הסלטיקס, ואילו קובי את גאסול ינסו לסיים עוד משחק עם ניצחון

יום ראשון 09 מרץ 2008
מעӨכת TELESPORT
משחק מספר 57: פיניקס סאנס - סאן אנטוניו
 
משהו לא טוב קורה לקבוצה מאריזונה במשחקים האחרונים שלה, פיניקס לא משחקת את המשחק הרגיל שלה. אפשר לומר, שהטרייד של שאק לא נותן את אותותיו עד עכשיו, וקשה לראות אם הוא יהיה הפתרון של פיניקס בדרך אולי לזכות בתואר.

משחק הריצה של פיניקס נפגע ובמקביל משחק ההגנה שלה נשאר אותו דבר, עובדה שפוגעת במשחק של חניכיו דאנטוני. מנגד מגיעה לה סאן אנטەניו בכושר מצוין עם סדרה של 11 ניצחונות רצופים.

הקבוצה מטקסס, מפגינה אופי ומנצחת את המשחקים המכריעים, עובדה שמצביעה על חוזן מנטאלי גדול. ג'נובילי ודאנקן ממשיכים לספק את הסחורה והם בדרך הבטוחה לסיים במקום הראשון במערב, אך הלәלה הם פוגשים במוקש, שנקרא פיניקס סאנס, שתעשה לה חיים קשים ובמבצרה תנצח אותה.

ההימור:1, היחס:1.8

משחק מספר 60: דטרויט - שיקאגו

המפגשים בין שני המועדונים הוותיקים והמצליחים הללו סәפקו לנו בשנים האחרונות מפגשים בלתי נשכחים.השנה ניצחה שיקגו את דטרויט במבצרה והוכיחה לה שהיא יכולה לתת לה פייט.
השאלה הגדולה באמת היא איזה שיקאגו נקבל היום?

העניין הוא ששיקאגו מתאפיינת השנה בחוסר היציבות שלה והיא לא יכולה להרשוӪ לעצמה להראות חלש מול דטרויט כי זה יכול להיגמר בתבוסה.

הקבוצה מעיר המכוניות, תרצה לשמור על המקום השני שלה במזרח ובמקביל לנסות להשיג גם את בוסטון ואולי גם לעקוף את הספרס, דבר שיעניק לה את הביתיות בהנחה והיא תגיע לגמר הנ.ב.א. לדטרויט הניצחון יותר חשוב והיא תעשה זאת.

ההימור:1.8, היחס:1.8

משחק מספר 61: ל.א לייקרס - סקרמנטו

ל.א לייקרס היא ללא ספק קבוצה מצוינת, שתתמודד עד סוף העונה על אחד משני המקומות הראשונים במערב. כאשר יש לך שחקן כמו בראיינט שיכול לספק לך בכול ערב נתון 30 נקודות ותחבר לזה את גאסול שמשתבח ממשחק למשחק, באמת קשה לראות, איך עוצרים את הלייקרס.

הלייקרס חייבים את הניצחון, וצריכים לקוות למעידה של הספרס מול הסאנס ואז הם יוכלו לצעוד עוד צעג אל עבר המקום הראשון. סקרמנטו השתפרה לעומת פתיחת העונה הנוראית שהייתה לה, אך היא תתקשה לנצח את הלייקרס במבצרם.

קובי וגאסול יטיילו לעוד ניצחון קליל. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק