מלכת האגרוף נפרדת

ביום שישי הקרוב ייפרד עולם האגרוף מהמלכה הבלתי מעורערת של הענף - רג'ינה הלמיך הגרמניה. במשך למעלה מעשור היא חבטה בכל מה שזז, עשתה חיל בעסקים והצטלמה לפלייבוי. ויש גם נקודה ישראלית. כתבה למבוגרים בלבד

יום רביעי 28 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג

ביום שישי ייכנסו רבים מתושבי העיר קרלסרוהה שבגרמניה על מנת להיפרד מדמות ספורטיבית מרכזית שהודיעה על פרישה. לא מדובר בעוד שחקן כדורגל תוצרת המכונה הגרמנית המשומנת שתולה את נעליו אלא דווקא באשת אגרוף מקצוענית. ולא סתם מקצוענית אלא אחת ששלטה ללא עוררין בעולם האגרוף הנשי בעשור האחרון.

גבירותיי ורבותיי זה הזמן זה הזמן לעשות היכרות עם רג'ינה הלמיך (31) ספורטאיות שאין איתה אף רגע דל. כבר בגיל צעיר גילתה עניין באגרוף ובגיל 16 זכתה באליפות גרמניה לחובבות. כעבור שנתיים החליטה לעבור לאגרוף מקצועני, חבטה בכל מה שזז ומזה למעלה מעשור היא מחזיקה בתואר האליפות.  המליך התחרתה במסגרת פדרציית ה W I B F וקיימה 55 קרבות מקצועניים. המאזן: 53 ניצחונות, תיק אחד והפסד. לא סתם הודבק לה התואר "מלכת האגרוף" 

בגרמניה ובמיוחד בעיר הולדתה קרלסרוהה זכתה המליך למעמד של כוכבת על ופוסטרים שלה תלויים בחדרים של נערות גרמניות רבות. בשנת 2003 המליך התחילה לככב גם בחדרים של נערים לאחר שהצטלמה בעירום למהדורה של פלייבוי הגרמני.  

אשת האגרוף ניצלה את ההצלחה על הזירה להצלחה עסקית לא מבוטלת. היא דיגמנה עבור מספר חברות וקשה היה להאמין שהבחורה היפהפיה והחטובה מנהלת קרבות אגרוף עיקשים מול קהל רב.

היא לא הסתפקה בכך. הלמיך הקימה ליין של מוצרי קוסמטיקה משלה ועשתה הון רב. בשנת 2001 ניסתה את מזלה בעולם הטלוויזיה והשתתפה בקרב ראווה מול הקומיקאי חובב השערוריות סטפן ראב.


ראב חשב שהקרב מול  "מלכת האגרוף" יהיה הזדמנות מצוינת לעשות יחסי ציבור וכמה שהוא צדק. המליך חבטה בו חזק כל כך שהשופט נאלץ להפסיק את הקרב פעם אחר פעם מחשש לבריאותו של הקומיקאי. התוצאה: אף מרוסק לראב וניצחון להמליך. בשנת 2007 השניים נפגשו לקרב נוסף והמליך שוב ניצחה. 

כעת החליטה גברת הברזל של עולם האגרוף לתלות את הכפפות בקרב פרידה שיתקיים בעיר הולדתה. כאן הגענו לנקודה ישראלית: רצה הגורל וגברת הברזל של עולם האגרוף תיפרד מהזירה בקרב מול הדר שמואלפלד שלנו. שמואלפלד (24) המחזיקה במאזן צנוע הרבה יותר (13 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו 3 הפסדים) תנסה להרוס את החגיגה. אם היא לא תצליח, לפחות יהיה מה לספר לנכדים.      

צילומים רויטרס
האתר הרשמי של הלמיך

    

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק