הפסד נוסף לבלאט

יורוליג: אפס פילזן של דיוויד בלאט נוצחה הערב בסלוניקי 67:64, 10 נקודות לרביב לימונד בהפסד של לה מאן. מלאגה גברה על ריטאס וילנה עם סל על הבאזר

יום רביעי 28 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
משחקי המחזור השישי של היורוליג החלו  עם הפסד נוסף של דיוויד בלאט ואפס פילזן הפעם לאריס סלוניקי, 67:64 בסיומו של משחק דרמטי. היוונים כבר היו בדרך לניצחון קל אך התעוררות של שחקניו של בלאט הורידו את ההפרש לנקודה בשניות הסיום (61:62) אך מאנדר ארסלן קבע 61:64 מהקו בדרך לניצחון קבוצתו. 

במשחק הפותח של הערב ניצחה ציבונה זאגרב את לה מאן הצרפתית 71:91. רביב לימונד קלע 10 נק' במהלך המשחק שהיה צמוד במחצית הראשונה, לפני שציבונה הדליקה מבערים ברבע השלישי בכדי להגיע לרבע האחרון עם עשרים נקודות הפרש בפתיחת הרבע האחרון. יתרון שהיא לא שמטה עד לסיום.

במשחק השלישי שנערך בבית ב' גברה מלאגה על ריטאס וילנה 69:71  מסל של קאבסז עם הבאזר. המשחק עצמו היה צמוד בשלושת הרבעים הראשונים לפני שהספרדים פתחו פער של שמונה נקודות ברבע האחרון והליטאים השוו חצי דקה לסיום בכדי לתת את הבמה לקאבזס.

בבית א' נערך משחק אחד הערב בפולין בו גברה סיינה על פרוקום 59:84 במשחק בו הניצחון האיטלקי היה ברור מתחילתו. האיטלקים הוליכו 21:43 במחצית ועם 21 נקודות במחצית בבית קשה מאד לנצח כפי שהבינו הפולנים.

בבית ג' ברצלונה השיגה ניצחון חוץ ברומא 65:74 בסיום משחק בו הספרדים הוליכו בהפרש דו ספרתי לאורך כל הדרך ורק בדקות האחרונות מעט נחלשה. שחקני ברצלונה שמרו על היתרון למרות ההחלשות שלהם וחגגו בסיום.

מי שעוד חגגה היא באמברג הגרמנית שניצחה בפעם הראשונה העונה ביורוליג לאחר שהביסה את פרטיזן בלגראד 62:78 בביתה במשחק בו הגרמנים שלטו בכל רגע.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק