גרנט: ''הגמר, אחד מהמטרות''

מאמן צ'לסי היה מרוצה מניצחון החוץ 0-4 על רוזנבורג בנורבגיה, "מעולם צ'לסי לא הופיעה בגמר, אנחנו רוצים להשיג זאת העונה". שוסטר: " פיספסנו את ההזדמנות להבטיח את העליה".

יום חמישי 29 נובמבר 2007
אבירם גולדשטיין
לאחר שהבטיחה את עלייתה לשלב הבא, יחד עם תצוגת מרשימה הערב בקור של נורבווגיה מול רוזנבורג התייחס מאמן צ'לסי אברהם גרנט למשחק ולשחקניו. " שיחקנו הערב כדורגל נהדר, והבקענו ארבעה שערים. היו לנו המון הזדמנויות אבל מה שחשוב הוא שהעפלנו לסיבוב הבא, משחק אחד לפני סיום שלב הבתים וזאת לאחר שאיבדנו שתי נקודות בפתיחת הטורניר."

לגבי כוכב הקבוצה והמשחק, החלוץ דידיה דרוגבה גרנט ציין: " הוא היה הכוכב שלנו הערב.  הרבה מאוד קבוצות לא מצליחות להתמודד עימו. הנענו את הכדור מצויין שהקלה על דרוגבה להציג את הכדורגל המשובח שלו. זה מקל עליו את העבודה כשאנחנו מניעים את הכדור ויוצרים המון מצבים."

כאשר נשאל גרנט, איך תתמודד הקבוצה עם חסרונם של דרוגבה, קאלו, אסיין וג'ון אובי מיקל כשיצאו למשחקי אליפות אפריקה בינואר השיב המנג'ר הישראלי:  " יש לי חודשיים עד אז. ארבעה שחקני מפתח יעדרו אצלנו בקבוצה לפרק זמן ממושך. זה לא קל אבל אנחנו לא יכולים לשנת את המצב וניהיה חייבים לעשות את המיטב". 

לגבי המשך הדרך בליגת האלופות ובעונה בכלל גרנט מבהיר בצורה חד משמעית את המטרות של הקבוצה העונה:" העפלנו לסיבוב הבא ואנחנו נמצאים בעמדה טובה בליגה. אני מקווה שנוכל להמשיך בתהליך שהתחלנו. עד מאי הדרך עוד ארוכה וצ'לסי מעולם לא הופיעה בגמר האלופות. זאת אחת מהמטרות שלנו העונה ואולי המרכזית שבהן. אנחנו רוצים להגיע לגמר בתקווה שזה יתרחש העונה".

לאחר שריאל מדריד הפסידה הערב לורדר ברמן, בבית שכל אחת עדיין יכולה לעלות והכל יקבע במחזור האחרון סיכם את המצב מאמן ריאל, ברנרד שוסטר: "כעט המצב שלנו הוא מעט יותר מסובך מאשר היינו רוצים שיהיה. היו לנו שני משחקים לקחת את הנקודות שהיינו צריכים ופיספסנו את ההזדמנות. אנחנו חייבים לדעת לעשות את זה בבית בברנבאו במחזור הסיום וזה היתרון שלנו למחזור הבא. ההעפלה לשלב הבא מאוד חשובה לנו אולם זה לא פחות חשוב להעפיל מהמקום הראשון, כיוון שאם מסתכלים על המצב בבתים האחרים זה יכול להיות קריטי ולכן אנחנו חייבים לנצח."

תמונות: רויטרס.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק