2

בכורה אישית בסןסירו

קפטן ליברפול, סטיבן ג'רארד התראיין בתקשורת האנגלית לקראת מפגש הגומלין מול אינטר: מבחן חשוב. על חברו הטוב, הספרדי פרננדו טורס: צריך להיות בנבחרת אנגליה

יום שני 10 מרץ 2008
אייל כהן
השם ליברפול באירופה, זהו השם החם ביותר כעת בכדורגל האירופי. המרסיסייד, שמגיעים כמעט בכל עונה לשלבים המכריעים בליגת האלופות, נחשבת לקבוצה האנגלית הטובה ביותר במפעל הגדול בעולם בעשור האחרון. 

האדומים, שנמצאים בכושר שיא באנגליה, עם 7 ניצחונות רצופים, יגיעו לסן סירו באיטליה כדי לחגוג עלייה מול אינטר לשלב הבא. בדיוק כמו שארסנל עשתה לפני שבוע מול יריבה אחרת מהסן סירו, אלופת אירופה היוצאת מילאן. 

הצמד חמד הלוהט בליברפול העוӠה, זהו ג'רארד וטורס. הספרדי מתחיל להתאקלם באי הבריטי, וחבריו לקבוצה מעידים עליו, כבונוס חסר תקדים. 

באינטר יצטרכו לחפש תחליף ראוי לשמירה על הספרדי, כאשר מרקו מאטרצ'י האיטלקי, יעדר לאחר שספג כרטיס אדום באנפילד: "ההרחקה של מטארצ'י באהĠבעקבות עבודה קשה על טורס. במשחק באיטליה  ננסה לתקוף ולכבוש, וטורס הוא הטוב ביותר לכך" - אמר קפטן הקבוצה, סטיבי ג'י. 

ג'רארד וטורס בהחלט חברים גם מחוץ למגרש, ומראים נוכחות יחד בכל אמצעי. ג'רארד מקווה להמשיך את היכולת הטובה בליגה גם לתחום החשוב לא פחות, אירופה: "טורס נהדר, פנטסטי לכל הדעות. אני לא הייתי מחליף אותו בעד שום חלוץ שבעולם. הוא מוסיף לנו הרבה בכל אספקט ובכל פרמטר על המגרש". 

הסופרלטיבים והמחמאות מג'רארד לא נפסקו. האנגלי גם חושב, שאולי טורס יעשה עלייה לאנגליה ויצטרך לנבחרת הלאומית שמאד מתאימה: "אני חושב שאנגליה הרבה יותר מתאימה ויושבת עליו מנבחרת ספרד. רואים זאת גם על החיבור היוצא מהכלל והנדיר שלו בליגה האנגלית, אפילו יותר מהספרדית ששיחק בה". 

<ųtrong>"זו תהיה הפעם הראשונה שלי בסן סירו"

סטיבי ג'י בטוח כי התוצאה מהמשחק הראשון באנפילד מול אינטר, לא בטוח שתספיק, ולנסות לסיים בתיקו בסן סירו, לא עולה כלל בחשבון: "אנחנו מתמודדים מול עוד מבחן חשוב, עשינו את העבודה במ۩חק הראשון במצויינות. אולם סיפור העלייה עדיין לא חתום. 

"כדי להעפיל לשמונה הגדולות ביותר, נצטרך לעבוד קשה במשך 90 דקות ואף נשחק הרבה יותר טוב מהמשחק הראשון. הם (אינטר) הולכים לשבת עלינו מהשריקה הראשונה ועבודת ההגנה, תעבוד שעות נוספות̦quot;. 

זו תהיה הפעם הראשונה של סטיבן ג'רארד בסן סירו, לכל אורך הקריירה הקשר האנגלי המחונן לא שיחק בהיכל התהילה באיטליה: "תהיה התרגשות אדירה לשחק בסן סירו, לעולם לא עשיתי זאת בעבר וזו עוד נקודת ציון בקריירה שלי". 
תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק