כדורגל הוא משחק לשמנות

לא רק דוגמניות מתעניינות בכדורגל. מתברר שיש גם נשים שמנות, אפילו מאוד שמנות שלא רק מתעניינות בענף, אלא אפילו משחקות כדורגל. הכל בזכות ד"ר אילן קיציס שהמציא שיטה חדשה לדיאטה. כנסו וצפו בכתבה

יום חמישי 29 נובמבר 2007
הילה ברדה

 מאז ומתמיד נקשר הכדורגל לאנשים חטובים. הספורטאים נראים כדוגמנים ומלהיבים לא פעם דוגמניות על. גם נשים שמשחקות כדורגל נראות פחות או יותר דומות. רובן לא גבוהות מדי וכמובן גם רזות מאוד

אלא שאצל ד"ר אילן קיציס משחקות שחקניות שונות. קיציס מומחה לקרדיולוגיה ורפואה מינית, עלה על רעיון לפיו יערוך קבוצות תמיכה לדיאטה שעיקרן משחק כדורגל.

כל  קבוצה מורכבת מ – 15- 20 נשים. גודל הקבוצה מאפשר היכרות אישית ואימון אישי עם כל אחת ואחת מהמשתתפות. הבנות נפגשות פעמיים בשבוע לאימון כושר ומשחק כדורגל בהנחיית המאמן מקצועי משה איזנברג (כן, כן, הנסיך מבני יהודה וביתר תל אביב). המשתתפות בקבוצת האימון מהוות גם את קבוצת התמיכה.

קיציק נותן הרצאת הפתיחה במהלכה אני מסביר לעומק את עיקרי התוכנית והרציונל מאחורי כל אחד ואחד ממרכיביה. הוא  גם מלווה את הקבוצה באופן רציף על ידי הרצאות, הסברים ונוכחות במגרש. 

יש לציין כי לא מדובר בסדנא הנגמרת כעבור כמה שבועות או חודשים, או דיאטה לתקופה מוגבלת. התוכנית מיועדת  לנשים בעלות עודף משקל ניכר בכל גיל (אך רצוי עד גיל 55).
עם רצון אמיתי לרזות בצורה משמעותית. 

לחצו על PLAY מתחת לתמונה
וצפו בקיציס ובבנות בעוד אימון לא שגרתי של כדורגל.

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק