אוהדי ביתר מחכים לאוחנה

ביציעי טדי מתכוונים לנצל היטב את ביטול עונש הרדיוס, ומתכננים קבלת פנים מיוחדת לאלי אוחנה, אלילם. טוטו תמוז ועמית בן שושן יאבקו על מקום בחוד לצידו של רומולו

יום חמישי 29 נובמבר 2007
אסף שקד

 הקלה גדולה, זה מה שהרגישו הבוקר שחקני בית"ר ירושלים שהתכנסו בבית וגן לאימון לקראת המשחק ביום שבת מול הפועל כפ"ס. 

אמש, לפני ובמהלך המשחק מול מכבי פ"ת, היו טרודים השחקנים במחשבות על האפשרות שהם ישחקו ביום שבת מול יציעים ריקים, אך בשעות הלילה התקבלה הבשורה שהערעור של בית"ר התקבל ושיציעי טדי יהיו מלאים באוהדים.

"זו בהחלט בשורה משמחת", אמר היום עידן טל בנושא, "לרגע לא יכולנו לתאר את עצמנו משחקים מול יציעים ריקים ועוד במגרש הביתי שלנו. חברים בקבוצה סיפרו לי על 2 המשחקים בשנה שעברה בווינטר מול יציעים ריקים, אבל אני לא חוויתי את זה ולמזלי גם לא אחווה את זה בשבת. בסופו של דבר מה שחשוב זה שהקהל כן יגיע ויתמוך בנו, זה לא סוד שהקהל שלנו הוא השחקן ה-12 וה-13 שלנו ועצם העובדה שהוא יגיע למשחק בשבת נותנת לנו עודף מוטיבציה לקראת המשחק בשבת וגם למשחקים הבאים".

על היריבה הקרובה הפועל כפ"ס, אמר טל: "למדנו העונה שאסור לזלזל באף קבוצה ולמרות שכפ"ס לא נחשבת לקבוצה הכי גדולה בכדורגל הישראלי, המיקום שלה בטבלה מוכיח שהיא קבוצה חזקה וכשרונית מאוד. יש לנו כבוד לכל קבוצה, אבל בבית שלנו מול הקהל שלנו אנחנו שמים הכל בצד ועולים למגרש במטרה לנצח ואם אפשר אז גם בצורה משכנעת. זה נכון שבשלושת המשחקים האחרונים לא הלך לנו כל כך טוב, אבל לכל קבוצה יש את המשחקים היותר טובים והפחות טובים, אני מקווה שבשבת נכנס לתקופה שבה הכל ילך לנו חלק יותר".

ביציעים מכינים האוהדים תצוגה לכבוד אלי אוחנה, מאמן הפועל כפ"ס כיום וסמל הקבוצה. "אנחנו מתכננים לאלי תצוגה כמו שהכנו לו בכל הפעמים שהוא הגיע לאצטדיון טדי", אמר היום שלומי לוי אחד האוהדים הוותיקים של הקבוצה, "אני בטוח שגם אלי היה שמח לשמוע שהמשחק יהיה עם קהל למרות שהוא יודע שזה יתרון בשבילנו. אלי אוחנה היה ותמיד ישאר הסמל הכי גדול שלנו והוא יקבל את כל הכבוד הראוי ביום שבת".

יצחק שום ערך היום אימון יחסית קליל וזאת על מנת לא להעמיס על השחקנים ששותפו אתמול במשחק. השחקנים ששותפו אתמול במשחק ערכו אימון קליל ולאחר מכן קיבלו טיפול מצווות המעסים.  תומר בן יוסף, הבלם הפצוע ערך אימון חלקי והוא בספק לשבת.

רק מחר תקיים הקבוצה את האימון המסכם בו יתרגל המאמן את ההרכב שיפתח מול הפועל כפ"ס. עידן טל חזר להתאמן באופן מלא וצפוי להיות כשיר למשחק בשבת. בחוליית החוד יאבקו עמית בן שושן וטוטו תמוז על המקום הפנוי שהשאיר ברק יצחקי הפצוע.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק