ניצחון לגרשון, הפסד לטאו

אולימפיאקוס ניצחה הערב את ז'לגיריס קובנה והצטרפה לריאל מדריד, צסק"א מוסקבה ופנאתנייקוס שיצאו כמנצחות הערב בשאר משחקי היורוליג

יום חמישי 29 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

מחזור משחקים מעניין ליווה את משחקה של מכבי תל אביב הערב. פיני גרשון רשם ניצחון נוסף עם אולימפיאקוס, צסק"א מוסקבה ניצחה את טאו ויטוריה בקרב בין שתי פייבוריטיות לפיינל פור וריאל מדריד הביסה את רואן.

אולקר - פנאתנייקוס  83:64

היוונים הגיעו למשחק הערב בלתי מנוצחים ביורוליג, עם חמישה ניצחונות מחמישה משחקים, אבל דווקא אולקר סיימה את הרבע הראשון ביתרון 20:19. במחצית השנייה החניכים של אוברדוביץ' התעשתו וניצחו את המשחק, הרבה בזכות הגנה מצוינת ברבע השלישי, ששמרה את התורכים על חמש נקודות בלבד ברבע. בלטו בפנאתנייקוס: שארונאס יאסיקבציוס 19 נקודות, מיכאל בטיסטה 16 נקודות. בלטו באולקר: סמי ארדן 15 נקודות, ג'יימס וויט 14 נקודות, וויל סלומון 11 נקודות.

אולימפיאקוס - ז'לגיריס קובנה  74:90

פיני גרשון ממשיך את המומנטום החיובי מהליגה היוונית, גם בליגה האירופית. כבר בסיום הרבע הראשון הובילו היוונים 26:20, כל הדרך עד לניצחון המבטיח בסיום. הרבו לקלוע לאולימפיאקוס: ארווידס מצ'יאוסקאס 32 נקודות, קוונטל וודס 18 נקודות. הרבו לז'לגיריס: מרכוס בראון 19 נקודות, דה חואן קולינס 14 נקודות.

טאו ויטוריה - צסק"א מוסקבה  85:76

קרב על הבכורה בבית א', הפגיש הערב בספרד את שתי המובילות, שעומדות על מאזן זהה של ארבעה ניצחונות והפסד מחמישה משחקים. הרוסים נטלו את ההובלה כבר מהפתיחה, עם יתרון מבטיח בסיום הרבע הראשון 13:25. בהמשך המשחק נהפך לצמוד, עד הניצחון של צסק"'א בסיום. הרבו למוסקבה: דיוויד אנדרסן וטראג'אן לנגדון 23 נקודות כל אחד, הרבו לטאו: זוראן פלניניץ' 15 נקודות, פאבלו פריג'יאוני 14 נקודות.

וירטוס בולוניה - אולימפיה לובליאנה  90:101

כדי לחפש את ההכרעה במשחק הזה, אפשר היה להגיע ישר לרבע השלישי. עד לאותו רגע המשחק היה צמוד לכל אורכו עם יתרון שנע מקבוצה לקבוצה. רק ברבע השלישי ברחה בולוניה עם 31 נקודות לעומת 10, שקלעה הקבוצה האורחת. הרבו לבולוניה: דווריק ספנסר 34 נקודות, גוואילרמה ג'יאובניני 19 נקודות. הרבו ללובליאנה: יסמין הוקיץ' 20 נקודות, מיה זופן 19 נקודות.
ריאל מדריד - רואן  73:104

ריאל הפסידה בינתיים פעם אחת באירופה והיא לא רוצה למעוד שוב, כדי לא לתת לפנאתנייקוס לברוח בפסגת בית ג'. רואן מנגד ניצחה רק פעם אחת ביורוליג ודורגה ערב המחזור במקום הלפני אחרון בבית. ריאל פתחה את המשחק בצורה אגרסיבית מהפתיחה והובילה כבר בסיום הרבע הראשון 24:15. בחצי השני המשיכה ההתקפה של מדריד לייצר נקודות, כשמנגד עמדה ההתקפה של רואן למבחן. בסיום נרשם ניצחון מוחץ לספרדים. הרבו לריאל: צ'ארלס סמית 22 נקודות, מיכאליס פלקנוס 12 נקודות. הרבו לרואן: בריאון ראש 27 נקודות, מארק סאליירס 18 נקודות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק