יוסטון, יש לנו היסטוריה

במוקד הלילה אטלנטה הוקס תנסה לעצור את יוסטון בדרך לניצחון מספר 20 ברציפות, וניו יורק ניקס ומיאמי היט ייפגשו לקרב האומללות

יום רביעי 12 מרץ 2008
מתן שמי

כמו תמיד, אנחנו ב-TELESPORT בחרנו להמליץ לכם על שני המשחקים הטובים ביותר לליל יום רביעי. יוסטון רוקטס שנכנסה לספרי ההיסטוריה תרצה להמשיך את הרצף המדהים עם ניצחון מספר 20 ברציפות על חשבונה של אטלנטה הוקס, ומיאמי היט תארח את ניו יורק ניקס למפגש בו גם המנצחת היא לוזרית אמיתית. 

משחק מספר 62: אטלנטה הוקס יוסטון רוקטס

עד לפני שלושה חודשים, יוסטון רוקטס בראשות הצמד טרייסי מגריידי את יאו מינג סומנה כפוטנۦיאל אדיר שבאופן קבע מפספסת את הרכבת, אך מאז הכול השתנה. טרייסי מגריידי לפתע הראה מדוע הוא אחד הגארדים הטובים בעולם ובצוותא עם יאו הענקי הצעיד את יוסטון לרצף מדהים של 12 ניצחונות רצופים.

אלא שאז בדיוק בתקופה הטובה ביותר יאו מינג נפצעȬ גמר את העונה והיה נדמה כי הרוקטס יחזרו במהירות לשגרה המשעממת בדרך לעוד עונה שתיגמר בתחזית האופטימית ביותר בסיבוב הראשון של הפלייאוף.

טי-מאק שינה בעצמו את אותה נבואה, וביכולת מדהימה הצעיד את יוסטון לעוד שבעה ניצחונות רצופים בכדי להיכנס לספרי ההיסטוריה עם הרצף השלישי בטיבו בליגה הטובה בעולם. הלילה יוסטון תקבל הזדמנות להשוות את הרצף של מילווקי בעונת 1970/71 עם ניצחון מספר 20 ברציפות כשתתארח אצל ההוקס.

אטלנטה החלשה המחזיקה במאזן של 26 ניצחונות לעומת 37 הפסדים יכולה להתעודד בעיקר בגלל דבר אחד מיקומה במזרח. חמישה הפסדים בששת משחקיה האחרונים ספגה אטלנטה החלשה המדורגת במקום השלישי בבית הדרום מזרחי, ונגד יוסטון שתדרוס גם רכבת אם זאӪ תתייצב מולה המארחת לא תוכל לעשות דבר מלבד לראות את ההיסטוריה המהלכת ממשיכה לשבור שיאים. ההימור: 2, היחס: 1.80.

משחק מספר 64: מיאמי היט Ӡיו יורק ניקס

קצת לא נעים להודות, אבל הלוזרית המיתולוגית והתמידית, ניו יורק ניקס, מגיעה למפגש עם אלופת 2006, מיאמי היט, כפייבוריטית. מיאמי שהעבירה את שאקיל אוניל לۤיניקס תמורת שון מריון במטרה לעזור במעט לדווין וויד, הודיעה לאחרונה כי "פלאש" לא ידרוך על הפרקט העונה בשל פציעה מתמשכת ויעבור טיפולי פיסוטרפיה בכדי להכשירו לעונה הבאה.

והאמת, אין שום סיבה להשאיר את דווין וויד במסכת ההשפלות וההפסדים עד שהפעמון הגואל או בקיצור, תחילת משחקי הפלייאוף יסיימו את הסיוט בשביל מיאמי היט. קבוצתו של רענן כץ הניפה רק לפני שנה וחצי את התואר הנחשק, וכיום היא הקבוצה החלשה בליגה עם מאזן של 11 ניצחונות לעומת 51 הפסדים.

ניו יורק לעומתה, כבר התרגלה לקחת על עצמה בדרך קבע את תואר בדיחת העונה, והפעם מיאמי מורידה ממנה מעט מן הנטל. הניקס הנועלים כמובן את הבית האטלנטי יכולים "להתגאות" במאזן של 18 ניצחונות לעומת 46 הפסӓים, ונגד ההיט אותם הם ניצחו בשלושה מתוך ארבעת המפגשים האחרונים חניכיו של אייזאה תומאס יוכלו להיות לפחות ללילה אחד בצד המנצח. ההימור: 2, היחס: 1.80.

תגובות

טלספורט בפייסבוק