אנחנו קבוצה עם אופי

מאמן עפולה/גלבוע, אבנר יאור, ידע לחלק בסיום המשחק מחמאות לכל השחקנים שהיו שותפים לניצחון המרשים. חרותי: "הרבע הרביעי שלנו היה קטסטרופה"

יום חמישי 29 נובמבר 2007
שלמה חסיד

בסוים המשחק שפע הספסל של הקבוצה האורחת מהצפון חיוכים. החוסר בקהל אמנם פגע מעט בחגיגיות, אבל עובדה זו הפחיתה כהוא זה מהניצחון המרשים. 

מאמן עפולה/גלבוע, אבנר יאור: "הראינו הרבה אופי בחזרה שלנו למשחק. שיחקנו באחד ממשחקי החוץ הקשים בליגה. כל הכבוד לבחורים על ההישג. הוכחנו שאנחנו קבוצה עם אופי. קבוצה שלא נשברת, שיודעת לנצח משחקים קשים בחוץ".

עמית בן דוד: "מדובר בהישג קבוצתי ולא אישי. לקחתי ריבאונד התקפה מאוד חשוב שעזר לנו לנצח ואני שמח על כך. יש לנו קבוצה מצוינת. חבל שהקהל של חולון לא היה. זה פגע באווירה, לא מפחית מעצם ההישג, שהוא מצוין ומהווה גאווה לקבוצה". 

לעומת זאת בחולון נראו פרצופים עגומים. ראשי הקבוצה והשחקנים לא האמינו איך אפשר להוביל בבית בהפרש מבטיח ולהפסיד בסיום בצורה שכזו.

מאמן חולון, עופר חרותי: "יכול להיות שהשחקנים שלנו עדיין היו בהלם מהאירועים. הרבע הרביעי שלנו היה קטסטרופה והוא זה שהוביל להפסד שלנו. הצלחנו לאבד יתרון בצורה שלא תאמן, אבל זה קורה בכדורסל. חבל שלא חזרנו למשחק כשיכולנו. אנחנו מקווים שהעתיד יהיה טוב יותר".  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק