אבוקסיס התייעץ עם קשטן

אמנם הקרדיט הראשון הולך לרון ציבלין, אך מתברר דרור קשטן השוהה בדרום אפריקה שוחח עם יוסי אבוקסיס. בינתיים ציבלין ואבוקסיס ידריכו נגד קרית שמונה. ציבלין: השחקנים נתנו את הנשמה

יום שישי 30 נובמבר 2007
אשר גולדברג
 יוסי אבוקסיס התייעץ ב- 36 השעות שלפני המשחק נגד חטאפה, מספר פעמים עם מאמן נבחרת ישראל דרור קשטן, השוהה בחופשה בדרום אפריקה.

מקורב לאבוקסיס סיפר כי "מאמן החרום" קיבל מספר טיפים מקשטן. אבוקסיס קיים לפחות 5 שיחות, וביקש מקשטן עצות מקצועיות. גם רון ציבלין שוחח מספרד עם קשטן.  ציבלין ואבוקסיס יכוונו את הקבוצה למשחק ביום שני בבלומפילד נגד הפועל קרית שמונה.

בהפועל ת"א ציינו כי אפשר שבמידה והפועל ת"א תנצח ביום שני את קרית שמונה, ימשיכו ציבלין את אבוקסיס בעמדת המאמנים. 

ציבלין אמר בסיום המשחק " נראה שהשחקנים נידבקו מאבוקסיס פשוט ראינו את כולם נלחמים כפי שאבוקסיס ביקש בשיחות עם השחקנים. ביקשנו לשחק פשוט להיות הקבוצה שהם רוצים לראות דרך הראי ודרך מושב האוהדים".  

וינסט אניימה
שנתן הצגה מדהימה והשתיק לא מעט מבקרים שקמו לו לאחרונה אמר: " זה לא רק אני. זאת כל הקבוצה היינו כיחידה אחת ומגובשת. ההצלות הן העבודה שלי וחלק מהמשחק ובשביל זה משלמים לי. אני מקווה שעכשיו נתחיל לנצח בליגה"


ברוך דגו שכבש את השער השני הוסיף: " אלוהים היה איתנו הערב. אני שמח על הניצחון מול חטאפה שהיא קבוצה מהרמה הגבוהה ביותר. זה ניצחון שנותן לנו המון ביטחון לשאר העונה. אני מאושר שכבשתי אבל זאת הייתה עבודת צוות של אחד למען השני ואני שמח."

יוסי אבוקסיס שהיה על הקווים לצידו של ציבלין: " מגיע כל הכבוד לשחקנים שנלחמו ושיחקו כדורגל נהדר. הניעו את הכדור ונעו לשטחים פתוחים כמו שצריך. ההבדל מלפני כמה ימים  זה רק האמונה והביטחון. מדובר באותם שחקנים ואמרתי להם שזה הכל בראש."

מיד בסיום המשחק דאג אבוקסיס להרגיע את כולם: " את גביע אופ"א הרי לא ניקח, והראש שלי כבר במשחק מול קרית שמונה ביום שני בבלומפילד. צריך לקחת את הלחימה והאמונה מהמשחק הזה לליגה. זה היה מוזר לעמוד מחוץ לקווים וזאת הרגשה טובה."

עוד נודע למערכת telesport כי במשחק נכח עוזר מאמן נבחרת ניגריה, שהתרשם מאוד מהיכולת שהפגין וינסנט אניימה ולאור היכולת המופלאה שהציג הוחלט לזמנו לסגל הנבחרת לקראת אליפות אפריקה שתארח בינואר. כתוצאה מכך, הפועל תל אביב תאלץ להסתדר ללא שוערה כחודש וחצי.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק